0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

"Lietuvos aidas" - tautos mokykla ("Lietuvos aidui" - 100 metų)

Kaina: 15,59 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-04-30 15.59 InStock
Į krepšelį

Knygos ""Lietuvos aidas" - tautos mokykla ("Lietuvos aidui" - 100 metų)" aprašymas

Netrukus minėsime „Lietuvos aido" 100-ąsias jo įkūrimo metines. "Lietuvos aidas" - tautos mokykla - tai vienintelis Lietuvoje dienraštis, sulaukęs garbingo jubiliejaus; skaitomas visų Lietuvos inteligentų, kurių širdyse dar neužgesęs nei Žalgirio, nei Pilėnų, nei pokario didvyriškų kovų genas. Tai - dienraštis, kuris, nebodamas politinių aistrų, audrų ir perkūnijų, išlieka nuoseklus savo tautiška dvasia, ir nors, kartais, kaip ir visus, ypač dinamiškus mechanizmus, „užneša ant posūkių", vis tiek jis tuoj pat grįžta į tiesų žaliuojantį lietuviškais laukais ir miškais platų tautinės minties kelią, gaivindamas tautinę savimonę, primindamas mūsų didvyrišką, nors ir tragišką praeitį, teikdamas viltį, kad ir gūdžiausioje naktyje nereikia nusiminti. Kol turime Žodį, kol turime „Lietuvos aidą" ir kitą dešiniąją spaudą - dar esame stiprūs ir ją skaitydami tvirtėjame.


„Lietuvos aidas", valstybės laikraštis, išlaikė savo idėjinį tęstinumą nuo pat jo įkūrimo 1917 m. rugsėjo 6 d. Pagrindinę jo strateginę kryptį, manau, sąlyginai būtų galima pavadinti „Tauta ir Valstybė", o metodinę kryptį - „Tautos mokykla".

Daugelis „Lietuvos aido" skaitytojų jau ankstyvoje vaikystėje atrado šį leidinį savo tėvų namuose, o kai kas mokėsi iš jo ir raides pažinti, matydami juo išklijuotas savo tėvų kaimo gryčios sienas. „Lietuvos aido" skleidžiama šviesa ir vienintelės pasaulyje savo Tėvynės meilė bei pasididžiavimo savo tauta, savo valstybe, Lietuvos jau beveik 800 metų valstybingumu, jos karžygiška istorija, lietuviška tautine kultūra buvo lietuviui tos dvasinės atramos, kurios padėjo Tautai atlaikyti visas jai ir Lietuvos valstybei Dievo skirtas negandas ir kaip Feniksui iš pelenų prisikelti, kiekvieną kartą vis nauja kokybe. Kartu su Lietuva kėlėsi iš negandos pelenų ir „Lietuvos aidas", Tautos patriarcho dr. Jono Basanavičiaus inicijuotas, jos pirmųjų redaktorių Antano Smetonos ir Petro Klimo dvasiškai suformuotas, kaip Tautos mokykla, šviečianti ir mokanti, kelianti bei vedanti ir Lietuvą, ir laikraščio skaitytoją į šviesesnę ir sotesnę ateitį.


Knyga „Lietuvos aidas" - Tautos mokykla" - tai autorės straipsnių, skirtų „Lietuvos aidui", rašytų nuo 1994 metų iki šiol rinkinys, ir, žinoma, jos subjektyviai suprastas prologas į „Lietuvos aido" objektyvią šimtametę istoriją, kuri kada nors tikrai bus parašyta. Knygoje pateikiamas tik jos fragmentas per „Lietuvos aido" redaktorių ir žurnalistų veiklos ir likimų prizmę, nes būtent jie ir formuoja laikraščio veidą ir dvasią. Galima ją laikyti ir iššūkiu knygotyrininkams ir istorikams, kurie imtųsi tą istoriją rašyti.


  • Autorius: Ona Voverienė
  • Leidėjas: Diemedžio leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 305
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094310898

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie ""Lietuvos aidas" - tautos mokykla ("Lietuvos aidui" - 100 metų)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istorija ir visuomenė

Ona Voverienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą ""Lietuvos aidas" - tautos mokykla ("Lietuvos aidui" - 100 metų)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos ""Lietuvos aidas" - tautos mokykla ("Lietuvos aidui" - 100 metų)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos ""Lietuvos aidas" - tautos mokykla ("Lietuvos aidui" - 100 metų)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą ""Lietuvos aidas" - tautos mokykla ("Lietuvos aidui" - 100 metų)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ona Voverienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su ""Lietuvos aidas" - tautos mokykla ("Lietuvos aidui" - 100 metų)" perkama kartu