0

Lietuvos archeologija, II tomas. Ankstyvasis metalų laikotarpis

  • Nuolaida knygai -38%
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (38%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos archeologija, II tomas. Ankstyvasis metalų laikotarpis

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 23x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 299
  • ISBN ar kodas: 9789955187530

2020-12-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos archeologija, II tomas. Ankstyvasis metalų laikotarpis" aprašymas
"Lietuvos archeologija, II tomas. Ankstyvasis metalų laikotarpis" - yra išsami studija apie dviejų tūkstančių metų bronzos ir ankstyvojo geležies amžių bendruomenių gyvenseną Lietuvos teritorijoje, patiriant įvairių kultūrų įtakas, kurios įsiliejo į besiformuojančios baltų kultūros branduolį.
Tai ankstyvųjų metalo dirbinių, piliakalnių ir pilkapių atsiradimo laikas, paženklintas kultūrinio kkraštovaizdžio kaitos, kurios metu vyko reikšmingi ūkiniai ir kultūriniai procesai. Jie aptariami atskirų Lietuvos bendruomenių kultūros raidos fone, išryškinant sritinius materialinės ir dvasinės kultūros ypatumus, kuriuos lėmė geografiniai ir gamtiniai savitumai bei kaimyninės kultūros.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos archeologija, II tomas. Ankstyvasis metalų laikotarpis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos archeologija, II tomas. Ankstyvasis metalų laikotarpis, kurią skaitytojams dovanoja Algirdas Girininkas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algirdas Girininkas su knyga Lietuvos archeologija, II tomas. Ankstyvasis metalų laikotarpis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos archeologija, II tomas. Ankstyvasis metalų laikotarpis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Girininkas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos archeologija, II tomas. Ankstyvasis metalų laikotarpis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos archeologija, II tomas. Ankstyvasis metalų laikotarpis" perkama kartu