0

Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis

  • Nemokamas knygos pristatymas
22,47 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 23x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 358
  • ISBN ar kodas: 9789955187745

2020-11-30 22.47 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis" aprašymas

Monografijoje "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis" tyrinėjamas 800–1200 m. po Kr. laikotarpis. Jis pasižymi progresyvia ūkio raida, gentinių bendruomenių branda, pokyčiais visuomenėje, politinių vadysčių atsiradimu. Tai laikotarpis, paženklintas intensyviomis tarpgentinėmis interakcijomis ir ryšiais su kaimynais Baltijos jūros baseine, rytinės Baltijos gyventojų susidūrimu su Šiaurės ir Vakarų Europos kultūra.

Monografijoje "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis", remiantis archeologijos duomenimis, tyrinėjamas krašto apgyvendinimas, gyvenamieji kompleksai ir kultūrinis kraštovaizdis, žmonių būtis, gamybinė veikla ir buitis, regioniniai kultūriniai skirtumai, genčių teritorijos, tarpgentiniai santykiai, galios centrų ir regionų formavimasis, ankstyvųjų miestų užuomazgos, ryšiai su kaimyniniais Baltijos jūros kraštais, visuomenės ekonominė ir socialinė stratifikacija, valstybės ištakos.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis, kurią skaitytojams dovanoja Romas Jarockis, Vladas Žulkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romas Jarockis, Vladas Žulkus su knyga Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Jarockis, Vladas Žulkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis" perkama kartu