⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis

22,47 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 22.47 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis" aprašymas

Monografijoje "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis" tyrinėjamas 800–1200 m. po Kr. laikotarpis. Jis pasižymi progresyvia ūkio raida, gentinių bendruomenių branda, pokyčiais visuomenėje, politinių vadysčių atsiradimu. Tai laikotarpis, paženklintas intensyviomis tarpgentinėmis interakcijomis ir ryšiais su kaimynais Baltijos jūros baseine, rytinės Baltijos gyventojų susidūrimu su Šiaurės ir Vakarų Europos kultūra.

Monografijoje "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis", remiantis archeologijos duomenimis, tyrinėjamas krašto apgyvendinimas, gyvenamieji kompleksai ir kultūrinis kraštovaizdis, žmonių būtis, gamybinė veikla ir buitis, regioniniai kultūriniai skirtumai, genčių teritorijos, tarpgentiniai santykiai, galios centrų ir regionų formavimasis, ankstyvųjų miestų užuomazgos, ryšiai su kaimyniniais Baltijos jūros kraštais, visuomenės ekonominė ir socialinė stratifikacija, valstybės ištakos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis", Romas Jarockis, Vladas Žulkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romas Jarockis, Vladas Žulkus su knyga "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Jarockis, Vladas Žulkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos archeologija, IV tomas. Vikingų laikai ir ikivalstybinis laikotarpis" perkama kartu