0

Lietuvos aviacija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvos aviacija

  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 22x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9785430047443

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvos aviacija" aprašymas
„Lietuvos aviacija“ – vienas iš „Pažinkime Lietuvą“ serijos leidinių. Jame skaitytojas supažindinamas su Lietuvos aviacijos istorija nuo pirmųjų nedrąsių bandymų konstruoti skraidančius prietaisus iki aviacijos sporto atsiradimo. Lietuvos profesionaliosios aviacijos istorija apima gana platų laikotarpį nuo 1919 m. iki šių dienų. Atsižvelgiant į istorines aplinkybes, bene daugiausia dėmesio skiriama karo aviacijai, taip pat aptariamas civilinės aviacijos atsiradimas.
Leidinys gausiai iliustruotas. Skiriamas visiems, kurie domisi Lietuvos aviacijos istorija ir aviacijos sportu.
Iliustracijas parinko Gytis Ramoška.
Serijos „Pažinkime Lietuvą“ dizaineris Jokūbas Jacovskis.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos aviacija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos aviacija, kurią skaitytojams dovanoja Algirdas Gamziukas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algirdas Gamziukas su knyga Lietuvos aviacija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos aviacija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Gamziukas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos aviacija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos aviacija" perkama kartu