0

Lietuvos baudžiamoji teisė. Specialioji dalis. Pirmoji knyga

  • Nemokamas knygos pristatymas
3.7
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (6%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2014-01-17 Alvinas

Puiki knyga.

Informacija

Lietuvos baudžiamoji teisė. Specialioji dalis. Pirmoji knyga

  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 494
  • ISBN ar kodas: 9789955616887

2020-11-30 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos baudžiamoji teisė. Specialioji dalis. Pirmoji knyga" aprašymas

Knyga "Lietuvos baudžiamoji teisė. Specialioji dalis" - tai bendromis Vytauto Didžiojo ir Mykolo Romerio universitetų mokslininkų pastangomis parengtas Lietuvos baudžiamosios teisės specialiosios dalies vadovėlis.


Pirmajame šio leidinio tome analizuojami Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso XVII–XXX skyriai.

Vadovėlis orientuotas į studentus, pradėjusius studijuoti atskirus baudžiamosios teisės specialiosios dalies skyrius.

Vadovėlio "Lietuvos baudžiamoji teisė. Specialioji dalis" autoriai suteikia ne tik teorinių žinių, bet ir pailiustruoja, kaip teisės normos pritaikomos įvairiose praktinėse situacijose.


Kiekvienas skyrius pradedamas nuo konkrečių užduočių ir klausimų, tikintis, kad tai padės lengviau suvokti ir įsiminti teorinę medžiagą bei bus puikus instrumentas aktyvioms diskusijoms seminarų metu, įsijaučiant ir į atskirų teisinių profesijų vaidmenis. Kiekvieno skyriaus pabaigoje formuluojami klausimai, kurie padės studentams pasitikrinti, kaip pavyko perprasti svarbiausius konkretaus skyriaus aspektus.

PRATARMĖ

PRATARMĖPrieš tam tikrą laiką buvo nuspręsta Mykolo Romerio universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto specialistų bendromis pastangomis rengti Baudžiamosios teisės specialiosios dalies vadovėlį. Autorių kolektyvas išsikėlė tikslą parengti būtent vadovėlį, skirtą ne plačioms mokslininkų diskusijoms, bet studentams, perkopusiems baudžiamosios teisės bendrosios dalies barjerą ir pradėjusiems studijuoti atskirus specialiosios dalies skyrius. Rengiant vadovėlį buvo stengiamasi ne tik suteikti teorinių žinių apie konkrečių nusikalstamų veikų sudėtis, bet ir parodyti, kaip šios normos taikomos įvairioms praktinėms situacijoms. Todėl vadovėlyje, prieš pateikiant atskirų nusikalstamų veikų koncepcinį apibūdinimą ir aiškinant konkrečius jų požymius, formuluojamos situacinės fabulos su klausimais, kaip reikėtų jas vertinti, ar jos atitinka nusikalstamos veikos požymius, ar teisingai asmuo apkaltintas ar, atvirkščiai, išteisintas, ar pagrįstai jam inkriminuotas vienas ar kitas kvalifikuojantis požymis ir pan. Tikimės, kad toks medžiagos pateikimo metodas studentams leis pajusti baudžiamosios teisės normų veikimo mechanizmą ir šiek tiek „pabūti" tyrėjais, prokurorais, advokatais ir teisėjais, kurie nuolat susiduria su būtinumu atsakyti į tokius ar panašius klausimus. Kartu tikimės, kad šios fabulos taps aktyvaus studentų aptarimo objektu seminarų ir diskusijų metu. Vadovėlyje taip pat buvo stengiamasi surasti tinkamų pavyzdžių iš realios teismų praktikos, parodyti, kaip teismai motyvavo vieną ar kitą nusikalstamos veikos kvalifikavimo klausimą. Kiekvieno skyriaus pabaigoje studentams formuluojami kontroliniai klausimai, padedantys pasitikrinti, ar pavyko perprasti svarbius te-mos aspektus.

Sėkmės studijuojant labai sunkią ir kartu įdomią baudžiamosios teisės specialiąją dalį.

 

Prof. dr. Olegas Fedosiukas
2015-03-03

Specialiosios dalies Komentaras išsamesnis. Nepatariu mokytis iš šios knygos, nes, nemanau, kad susidarys galvoj sistema, tačiau jau perskaičius Komentaro turinį, tuomet gal ir nieko paskaitinėti papildomų pavyzdėlių. Nežinau nežinau, man kažkaip nepadarė įspūdžio.

2014-12-29

Yra klaidų. Pvz., aptariant nužudymo (sveikatos sutrikdymo) kvalifikuotus požymius tekste kalbama apie savo tevo ar motinos nužudymą, nors įstatymas jau seniai pasikeitęs ir kalba apie savo artimo giminačio ar šeimos nario nužudymą. Panašu, kad tiesiog buvo padarytas copy paste iš kokių senų konspektų :)

2014-01-17

Puiki knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos baudžiamoji teisė. Specialioji dalis. Pirmoji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos baudžiamoji teisė. Specialioji dalis. Pirmoji knyga, kurią skaitytojams dovanoja Albertas Milinis, Edita Gruodytė, Aurelijus Gutauskas ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Albertas Milinis, Edita Gruodytė, Aurelijus Gutauskas ir kt. su knyga Lietuvos baudžiamoji teisė. Specialioji dalis. Pirmoji knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos baudžiamoji teisė. Specialioji dalis. Pirmoji knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albertas Milinis, Edita Gruodytė, Aurelijus Gutauskas ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos baudžiamoji teisė. Specialioji dalis. Pirmoji knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos baudžiamoji teisė. Specialioji dalis. Pirmoji knyga" perkama kartu