0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos dailininkų žodynas (XVI-XVIII a.), 1 tomas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuvos dailininkų žodynas (XVI-XVIII a.), 1 tomas


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 13.99 SoldOut
Knygos "Lietuvos dailininkų žodynas (XVI-XVIII a.), 1 tomas" aprašymas

Daugiatomiame moksliniame informaciniame leidinyje publikuojami XVI - XXa. dailininkų biografiniai ir kūrybos duomenys, nurodoma dailės kūrėjams skirta bibliografija. Pirmajame veikalo tome sisteminamos žinios apie XVI - XVIIIa. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės tapytojus, skulptorius ir grafikus. Pateikiama naujų ir patikslintų LDK dailininkų gyvenimo ir kūrybos faktų, pagrįstų iki šiol netyrinėtais autentiškais istoriniais šaltiniais.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos dailininkų žodynas (XVI-XVIII a.), 1 tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos dailininkų žodynas (XVI-XVIII a.), 1 tomas, kurią skaitytojams dovanoja Aistė Paliušytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aistė Paliušytė su knyga Lietuvos dailininkų žodynas (XVI-XVIII a.), 1 tomas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos dailininkų žodynas (XVI-XVIII a.), 1 tomas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aistė Paliušytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos dailininkų žodynas (XVI-XVIII a.), 1 tomas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos dailininkų žodynas (XVI-XVIII a.), 1 tomas" perkama kartu