0
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 26,99 €
Kaina knygyne: 32,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-02-23 ddd

labai geras žinynas. ir storas.

Informacija

Lietuvos dendroflora

  • Leidėjas: Lututė
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 21x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • ISBN ar kodas: 9955-575-35-2

2021-01-31 26.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos dendroflora" aprašymas

Monografijoje aprašoma Lietuvoje savaime paplitę sumedėję augalai: iš viso aprašyta 26 šeimoms ir 45 gentims priklausančios 94 sumedėjusių augalų rūšys: 25 – medžių, 52 – krūmų, 16 – krūmokšnių ir puskrūmių bei 1 laipiojančioji liana. Kai kurios rūšys arba jų vidurūšiniai taksonai Lietuvoje autorių buvo konstatuoti pirmą kartą. Leidinyje pirmą kartą aprašoma nemažai formų ir kt. vidurūšinių taksonų, kurie iki šiol nebuvo žinomi arba apie kurių egzistavimą buvo paskelbta tik disertacijose bei mokslinėse ataskaitose.
Aprašant rūšis, pateikiamas jos bendrasis paplitimas bei gausa Lietuvoje, aprašoma išvaizda, pateikiami augalo matmenys šalies teritorijoje, siekiama nurodyti rūšies svarbesniuosius morfologinius požymius, taip pat pateikti lapojimo, žydėjimo ir vaisių brendimo laikas bei trukmė šalies sąlygomis.
Bendruose skyriuose pateikiama žinių apie Lietuvos augalijos istorinę ir dabartinę raidą, apie sumedėjusių augalų bendrijas – miškus ir krūmynus.

2018-02-23

labai geras žinynas. ir storas.

2011-12-18

Geras žinynas.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos dendroflora"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos dendroflora, kurią skaitytojams dovanoja Mindaugas Navasaitis, Remigijus Ozolinčius, Domas Smaliukas, Jūratė Balevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mindaugas Navasaitis, Remigijus Ozolinčius, Domas Smaliukas, Jūratė Balevičienė su knyga Lietuvos dendroflora jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos dendroflora patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Navasaitis, Remigijus Ozolinčius, Domas Smaliukas, Jūratė Balevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos dendroflora palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos dendroflora" perkama kartu