0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos kultūra

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 12.42 SoldOut

Knygos "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos kultūra" aprašymas

Skirtingų kultūrų ir mentalitetų susidūrimas, izoliacija, konkurencija; naujų reiškinių radimasis ir augimas, senų nunykimas - visa tai tilpo unikaliame darinyje - Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštijoje ir atsispindėjo jos dailėje, raštijoje, dvasingume.
Trisdešimt autorių - istorikų, filologų, dailėtyrininkų - rašo apie įvairiausius kultūros reiškinius; kai kurie iš tų reiškinių anksčiau net nebuvo patekę į tyrinėtojų akiratį.
Gausios iliustracijos pratęsia ir papildo tekstus. Nemaža jų dar neskelbtos arba ganėtinai primirštos, o žinomesnės, pateikiamos naujuose kontekstuose, įgauna naujų prasminių, atspalvių.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos kultūra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos kultūra", Eligijus Raila, Leonas Jovaiša, Mindaugas Paknys, Vytautas Ališauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eligijus Raila, Leonas Jovaiša, Mindaugas Paknys, Vytautas Ališauskas su knyga "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos kultūra" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos kultūra" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eligijus Raila, Leonas Jovaiša, Mindaugas Paknys, Vytautas Ališauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos kultūra" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos kultūra" perkama kartu