0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos tradicija ir paveldo "dalybos"

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 15.15 SoldOut

Knygos "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos tradicija ir paveldo "dalybos"" aprašymas

Šis straipsnių rinkinys yra dalis Lietuvos valstybinio mokslo ir studijų fondo projekto „LDK paveldo „dalybos“. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos tradicija: modernių valstybių, tautų ir etninių mažumų tapatybės istoriniuose kontekstuose“. Jame analizuojami iš tradicinių istoriografijų ateinantys stereotipiniai vaizdiniai, į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos (LDK) bendrabūvio tradicijas orientuoti tapatumai bei integraciniai procesai. Kartu knygoje tiriama, kaip modernių tautų ir Lietuvos etninių grupių tapatybės atsirado ir plėtojosi, sąveikaudamos su įvairiomis etninėmis, kalbinėmis ir konfesinėmis grupėmis bei kultūromis.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos tradicija ir paveldo "dalybos""

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvos istorija

Alfredas Bumblauskas, Grigorij Potašenko, Šarūnas Liekis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos tradicija ir paveldo "dalybos"", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos tradicija ir paveldo "dalybos"" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos tradicija ir paveldo "dalybos"" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos tradicija ir paveldo "dalybos""? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfredas Bumblauskas, Grigorij Potašenko, Šarūnas Liekis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos tradicija ir paveldo "dalybos"" perkama kartu