Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuvos dvarai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 7.24 SoldOut

Knygos „Lietuvos dvarai“ aprašymas

Ši knyga skiriama unikaliam daugiasluoksniam, gilias europines šaknis turinčiam Lietuvos dvarų istorijos ir architektūros paveldui.
Daugelis garsių ir daugeliu požiūrių vertingų dvarų ansamblių, jų fragmentų negrįžtamai prarasta. Juos sunaikino karai, okupacijos, stichinės nelaimės, laikas.
Leidinyje „Lietuvos dvarai“ pateikiama duomenų apie dvidešimt išlikusių Lietuvos dvarų, jų istoriją, garsiąsias dvarininkų šeimas, kurių genealogija siekia senąsias lietuvių, lenkų, rusų ir kitų tautų gimines, apibūdinama rūmų ir kitų dvaro sodybos pastatų architektūra, aprašomos dvaruose sukauptos meno ir kultūros vertybės, bibliotekos, oranžerijos, parkų suplanavimas ir augmenija. Iš Lietuvoje išlikusių dvarų stengtasi atrinkti vertingiausius, įdomiausius savo atsiradimo ir gyvavimo istorija, praeityje priklausiusius garsioms didikų giminėms.
Leidinys skiriamas jaunimui ir visiems, kurie domisi Lietuvos kultūra.
Dizaineris Jokūbas Jacovskis.


  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 22x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4771558401859

Parašykite atsiliepimą apie „Lietuvos dvarai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Lietuvos dvarai“, . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga „Lietuvos dvarai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Lietuvos dvarai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Lietuvos dvarai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Lietuvos dvarai“ perkama kartu