0

Lietuvos energetinio saugumo sociologija: teorija ir praktika

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos energetinio saugumo sociologija: teorija ir praktika


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvos energetinio saugumo sociologija: teorija ir praktika" aprašymas

Monografijoje "Lietuvos energetinio saugumo sociologija: teorija ir praktika" energetinis saugumas atskleidžiamas sociologiniu pjūviu ir parodoma, kad šalia mums įprastų techninių, ekonominių, politinių ir ekologinių aspektų socialiniai taip pat yra svarbūs. Tyrėjų pasitelkta skirtingų teorinių perspektyvų skalė atskleidžia įvairialytę energetinio saugumo socialinę dimensiją. Susiedami globalinius procesus, savitas posovietinio regiono socialines kultūrines ir politines sąlygas, atsižvelgdami į savitą energetikos infrastruktūros raidą, knygoje autoriai pateikia išsamią ir įdomią sociologinę energetinio saugumo analizę.
Monografija "Lietuvos energetinio saugumo sociologija: teorija ir praktika" parengta remiantis tyrimais, kurie atliekami VDU Energetinio saugumo tyrimų centre nuo 2010 m.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos energetinio saugumo sociologija: teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sociologija. Socialinis darbas

Vylius Leonavičius, Dainius Genys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvos energetinio saugumo sociologija: teorija ir praktika, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvos energetinio saugumo sociologija: teorija ir praktika aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvos energetinio saugumo sociologija: teorija ir praktika už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvos energetinio saugumo sociologija: teorija ir praktika? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vylius Leonavičius, Dainius Genys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuvos energetinio saugumo sociologija: teorija ir praktika" perkama kartu