0

Lietuvos gamta

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvos gamta

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 22x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 34
  • ISBN ar kodas: 9789955652656

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvos gamta" aprašymas

„Lietuvos gamta“ – trečiasis leidyklos „Terra Publica“ „pop-up“ knygų serijos leidinys. Nieko keista, kad trečioji knyga yra ir pati turtingiausia – judančių detalių, priedų, įklijų čia daugiau nei knygose „Lietuviška abėcėlė“ ir „Lietuvos istorija“. Perskaitę knygą vaikai pažins Lietuvos vaistinius augalus, medžius, paukščius, taip pat gilins savo geografijos žinias, išmoks saugoti gamtą, sužinos apie gamtos išteklius, klimato reiškinius, išmoks stebėti ir nuspėti orus.


Knygoje Jūs rasite:

- Trimatį Ventės rago švyturio modelį;

- 6 mini knygeles: „Raudonoji knyga“, „Grybai“, „Uogos“, „Vaistažolės“, „Paukščiai“, „Žuvys“;

- 2 žaidimus;

- Kelionių po Lietuvą žemėlapį bei jaunojo gamtininko kalendorių;

- Daugiau nei 30 įvairių priedų bei įklijų.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos gamta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos gamta, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Kandrotas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Kandrotas su knyga Lietuvos gamta jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos gamta patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Kandrotas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos gamta palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos gamta" perkama kartu