0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos gamtinė geografija

13,05 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lietuvos gamtinė geografija


2021-06-30 13.05 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos gamtinė geografija" aprašymas
Knyga "Lietuvos gamtinė geografija" - tai vadovėlis, skirtas Lietuvos universitetų gamtinės ir visuomeninės geografijos studijų studentams bakalaurams. Jis parengtas pagal Klaipėdos, Vilniaus ir Lietuvos edukologijos universitetų geografijos programų Lietuvos gamtinės geografijos ir su ja susijusių dalykų modulius. Išanalizuotas Lietuvos teritorijos geologinis pagrindas, gamtinės aplinkos paleogeografinė raida vėlyvajame ledynmetyje ir holocene, reljefas, klimatas, vandenys, dirvožemio danga, biota ir gamtinės aplinkos apsauga.

Knygos "Lietuvos gamtinė geografija" prieduose - originalūs spalvoti žemėlapiai.
Vadovėlyje "Lietuvos gamtinė geografija" pateiktos fundamentinės žinios vertingos ne tik geografijos, bet ir ekologijos, biologijos, agronomijos, miškininkystės, žemėtvarkos, hidrotechninės statybos inžinerijos studijų studentams, taip pat geografijos ir biologijos mokytojams.


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos gamtinė geografija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos gamtinė geografija, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Marija Eidukevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Marija Eidukevičienė su knyga Lietuvos gamtinė geografija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos gamtinė geografija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Marija Eidukevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos gamtinė geografija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos gamtinė geografija" perkama kartu