0

Lietuvos gamtos kalendorius

  • Nuolaida knygai -52%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 36,99 €*
Sutaupote: 19.00 € (52%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos gamtos kalendorius

  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 20x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 478
  • ISBN ar kodas: 9785417010675

2020-10-31 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos gamtos kalendorius" aprašymas

Šis gamtos kalendorius yra itin patrauklus savo struktūra – knygos skyriai tai mėnesių pavadinimai. Jis palengva veda per kalendorinius metus, o tuo pačiu suteikia neišpasakytą kiekį naudingos ir įdomios informacijos. Kiekvienas mėnesis yra aprašomas pradedant kalbėti apie patį mėnesį, senolių išmintį ir plėtojant gamtos bei gyvūnijos temas.

Čia rašoma apie gamtos virsmus, įvairios gyvūnijos kasdienybę. Visa informacija yra gausiai iliustruota spalvotomis nuotraukomis, kurios dar labiau padeda susipažinti su nežinomais ar tiesiog nepastebėtais savame kieme augančiais augalais ar atskrendančiais paukščiais. Knyga "Lietuvos gamtos kalendorius" skaitytojui suteikia puikią galimybę pačiam stebėti jį supančią gamtą ir įsitikinti knygoje aprašomais dalykais. Paskatina domėtis supančia aplinka, į ją pažvelgti iš arčiau.


„Lietuvos gamtos kalendorius“ neapsiriboja vien tik gamtos aprašymais. Knygos pabaigoje pateikiamas Lietuvos parkų sąrašas, grybų, augalų ir gyvūnų vardų sąrašas bei labai įdomus klausimynas, kuris yra skirtas ne tik žinių patikrinimui, bet ir smalsumo sužadinimui.

Ar gali nugaišti šuo sukandęs varlę?

Ar driežai gali užmerkti akis?

Kada Lietuvoje apsigyveno briedžiai?

Atsakymai į šiuos ir kitus įdomius klausimus – Gedimino Isoko knygoje „Lietuvos gamtos kalendorius“."Lietuva yra savitoje geografinėje juostoje, kurioje išsiskiria keturi metų laikai: pavasaris, vasara, ruduo ir žiema. Šioje knygoje pateikiami kiekvieno mėnesio meteorologiniai duomenys, aprašyti žydinčių gėlių, medžių ir krūmų augimo periodai, drugių ir kitų vabzdžių skraidymo laikas, paukščių migracija, žinduolių gyvenimo pokyčiai ir kiti dalykai. Lietuvos gamtos kalendorius gali būti stalo knyga, o kadangi kasmet metų laikai kartojasi, ji tinka ne vieneriems metams. Knyga padės stebėti besikeičiančią augaliją ir gyvūniją, pradedant žemesnio ir baigiant aukštesnio išsivystymo rūšimis. Kiekvieno mėnesio aprašyme rasite gamtos įdomybių ir keistenybių. sužinosite, kad kerpėje gyvena grybas ir dumblis, kad asiūklio giminaičio elaterito sporos, žemėje išgulėję 300 mln. metų, neprarado savybių, kad Bankso pušų kankorėžiai nuo medžių nenukrenta 12 metų ir t. t. Knyga supažindina su introdukuotais (atvežtais) Lietuvoje medžiais ir krūmais, jų galimybėmis įsikurti mūsų krašte. Lietuvos augalijos ir gyvūnijos rūšys lyginamos su augančiomis užsienyje. Trumpai apžvelgta Lietuvoje buvusi ir išnykusi augalija ir gyvūnija. daug įdomybių, pateiktų klausimų/atsakymų forma, tiks įvairioms viktorinoms."

Autorius

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos gamtos kalendorius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Gamta

Gediminas Isokas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvos gamtos kalendorius, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvos gamtos kalendorius aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvos gamtos kalendorius už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvos gamtos kalendorius? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gediminas Isokas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuvos gamtos kalendorius" perkama kartu