0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos gėlės. Laisvalaikio meno terapija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-04-24 Monika

Gavau dovanų šią knygą.Labai patiko gėl ės,nes jos tikroviškai nupieštos.Yra aprašymai.Patiko rutuliukai su ornamentais.

Lietuvos gėlės. Laisvalaikio meno terapija


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.99 SoldOut
Knygos "Lietuvos gėlės. Laisvalaikio meno terapija" aprašymas


Dailininkės Jūratės Leikaitės spalvinimo knygų serija su lavinamosiomis užduotimis skirta vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Lietuvoje auga daugybė gėlių, kurios ne tik teikia džiaugsmą, bet turi gydomųjų savybių, yra naudojamos kaip prieskoniai. Rūta, dobilėlis, lelija, papartis, erškėtrožė, bijūnas, medetka – šias ir kitas gėles rasite knygoje "Lietuvos gėlės".
2020-04-24

Gavau dovanų šią knygą.Labai patiko gėl ės,nes jos tikroviškai nupieštos.Yra aprašymai.Patiko rutuliukai su ornamentais.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos gėlės. Laisvalaikio meno terapija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Spalvinimo knygos suaugusiems

Jūratė Leikaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvos gėlės. Laisvalaikio meno terapija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvos gėlės. Laisvalaikio meno terapija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvos gėlės. Laisvalaikio meno terapija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvos gėlės. Laisvalaikio meno terapija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Leikaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos gėlės. Laisvalaikio meno terapija" perkama kartu