0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos geografija. Antra dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuvos geografija. Antra dalis


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.69 SoldOut
Knygos "Lietuvos geografija. Antra dalis" aprašymas

Knygoje aptartos fundamentalinės žinios vertingos ne tik fizinių, bet ir biomedicinos mokslų specialybių - biologijos, ekologijos - studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos geografija. Antra dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos geografija. Antra dalis, kurią skaitytojams dovanoja Marija Eidukevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marija Eidukevičienė su knyga Lietuvos geografija. Antra dalis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos geografija. Antra dalis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marija Eidukevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos geografija. Antra dalis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos geografija. Antra dalis" perkama kartu