0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos gyventojų ir gyvenviečių geografija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 9.53 SoldOut

Knygos "Lietuvos gyventojų ir gyvenviečių geografija" aprašymas

Mokymo priemonėje nagrinėjami svarbiausi lietuvos gyventojų ir gyvenviečių klausimai. Išsamiai aptariami gyventojų skaičiaus kaitos, miesto ir kaimo gyventojų raidos ir teritorinės sklaidos ypatumai. Apibūdinamas natūralus ir migracinis gyventojų judėjimas, tautinė ir religinė sudėtis, kiti su gyventojais susiję klausimai. Daug vietos skiriama regioniniams gyventojų ypatumams apibūdinti.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos gyventojų ir gyvenviečių geografija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuvos gyventojų ir gyvenviečių geografija", kurią skaitytojams dovanoja A. Stanaitis, J. Butkutė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar A. Stanaitis, J. Butkutė su knyga "Lietuvos gyventojų ir gyvenviečių geografija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos gyventojų ir gyvenviečių geografija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. Stanaitis, J. Butkutė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos gyventojų ir gyvenviečių geografija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos gyventojų ir gyvenviečių geografija" perkama kartu