0

Lietuvos gyvūnai (kartoninė knyga)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvos gyvūnai (kartoninė knyga)

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786090129746

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvos gyvūnai (kartoninė knyga)" aprašymas

Šioje knygoje "Lietuvos gyvūnai" supažindinsime tave su kai kuriais Lietuvos gyvūnais. Sužinosi, ar žiogas iš tiesų turi smuiką, o kada medžioja vilkas, ar lapė iš tikrųjų tokia gudri, kaip apie ją sekamos pasakos? Nustebsi, kiek įdomybių vyksta mūsų miškuose. Leiskis į nepakartojamą kelionę!

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos gyvūnai (kartoninė knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lietuvos gyvūnai (kartoninė knyga), kurį parašė Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų Lietuvos gyvūnai (kartoninė knyga) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lietuvos gyvūnai (kartoninė knyga). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lietuvos gyvūnai (kartoninė knyga) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Lietuvos gyvūnai (kartoninė knyga)" perkama kartu