0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos ir Rusijos sutartis dėl tarpvalstybinių santykių pagrindų

2022-06-30 37.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos ir Rusijos sutartis dėl tarpvalstybinių santykių pagrindų" aprašymas

Mokslo studijoje „Lietuvos ir Rusijos sutartis dėl tarpvalstybinių santykių pagrindų“ analizuojama, kaip vyko derybos dėl sutarties sudarymo, parodoma, kokių derybinių pozicijų laikėsi Lietuvos ir Rusijos derybų delegacijos, kokių abipusių kompromisų buvo padaryta, kad sutartis galėtų būti pasirašyta, atskleidžiamos iki šiol neskelbtos derybų peripetijos. Nagrinėjama, kokių tarptautinių teisinių ir politinių padarinių sukėlė sutartis, tyrinėjama Lietuvos ir Rusijos santykių raida 1991-2021 metais. Knygoje pateikiama gausi archyvinė medžiaga.

Knyga „Lietuvos ir Rusijos sutartis dėl tarpvalstybinių santykių pagrindų“ yra skirta istorikams, teisininkams, politologams, tarptautinių santykių ir politikos mokslų specialistams, valstybės politikams, taip pat visiems, kurie domisi, kaip buvo įtvirtinamas Lietuvos valstybingumas, stiprinama jos nepriklausomybė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos ir Rusijos sutartis dėl tarpvalstybinių santykių pagrindų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Česlovas Vytautas Stankevičius, Dainius Žalimas, Dovilė Jakniūnaitė, Gediminas Vitkus, Vilenas Vadapalas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos ir Rusijos sutartis dėl tarpvalstybinių santykių pagrindų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos ir Rusijos sutartis dėl tarpvalstybinių santykių pagrindų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos ir Rusijos sutartis dėl tarpvalstybinių santykių pagrindų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos ir Rusijos sutartis dėl tarpvalstybinių santykių pagrindų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Česlovas Vytautas Stankevičius, Dainius Žalimas, Dovilė Jakniūnaitė, Gediminas Vitkus, Vilenas Vadapalas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos ir Rusijos sutartis dėl tarpvalstybinių santykių pagrindų" perkama kartu