0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos istorija dailėje

Kaina internetu: 34,29 €
Kaina knygyne: 36,99 €*
Sutaupote: 2.70 € (8%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 34.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos istorija dailėje" aprašymas

Gausiai iliustruotoje monografijoje „Lietuvos istorija dailėje“ analizuojamas Lietuvos istorijos įvykių, kaip valstybinės reikšmės permainų, politinių sprendimų, lemiančių šalies ir žmonių gyvenimo pokyčius, vaizdavimas dailės kūriniuose nuo XVIII a. pabaigos iki XXI a. pradžios. Pirmąsyk apibendrinamas didelis istorinės tematikos dailės kūrinių masyvas, atskleidžiamos kontekstinės kūrinių prasmės ir šio žanro raidos ypatybės. Paliečiami politinės galios ir dailininkų pasirinkimo aspektai, istorinių siužetų selektyvumo, susijusio su istorijos perrašinėjimo procesais, klausimai. Istorinė dailė atskleidžiama kaip atminimo kultūros dalis ir aktyvi konstruojamo nacionalinio naratyvo dalyvė.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos istorija dailėje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Meno kritikos, meno istorijos knygos

Aušrinė Kulvietytė-Cemnolonskė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos istorija dailėje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos istorija dailėje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos istorija dailėje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos istorija dailėje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušrinė Kulvietytė-Cemnolonskė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos istorija dailėje" perkama kartu