0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos istorija vaikų piešiniuose

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuvos istorija vaikų piešiniuose


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 7.36 SoldOut
Knygos "Lietuvos istorija vaikų piešiniuose" aprašymas

Šalies istorija reikalinga kiekvienam jos gyventojui; ir suaugusiam, ir vaikui. Lietuvos istorija - kiekvienam lietuviui Tėvynėje, ar toli nuo jos.
Ši knygelė skirta ir pradinukams, ir vyresniems vaikams, ir suaugusiems. Trumpi tekstai su vaikų piešiniais apie Lietuvos praeitį ir dabartį padės pradinukams susipažinti su Lietuvos istorija, susieti istorinius faktus su konkrečiomis datomis. Kiekviename knygos puslapyje pateikta laiko juosta padės vaikams susiorientuoti istoriniame laike, vyresniems vaikams ji galės tarnauti susisteminant jau turimas žinias, o suaugusiems - tai galimybė pamatyti, kaip mūsų isotriją įsivaizduoja vaikai.


  • Autorius: Alvyda Ručinskienė
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x30, minkštas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9789955880271

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos istorija vaikų piešiniuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuvos istorija vaikų piešiniuose", kurią skaitytojams dovanoja Alvyda Ručinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alvyda Ručinskienė su knyga "Lietuvos istorija vaikų piešiniuose" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos istorija vaikų piešiniuose" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alvyda Ručinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos istorija vaikų piešiniuose" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos istorija vaikų piešiniuose" perkama kartu