0

Lietuvos istorija, VIII tomas, 1 dalis. Devynioliktas amžius: visuomenė ir valdžia

  • Nuolaida knygai -66%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 5.60 € (66%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos istorija, VIII tomas, 1 dalis. Devynioliktas amžius: visuomenė ir valdžia

  • Serija: Lietuvos istorija
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • ISBN ar kodas: 9789955234630

2021-02-28 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos istorija, VIII tomas, 1 dalis. Devynioliktas amžius: visuomenė ir valdžia" aprašymas

Devynioliktas amžius: visuomenė ir valdžia yra pirmoji knyga iš trijų, skirtų Lietuvos XIX amžiui. Šios knygos, kaip ir kitų dviejų būsimų knygų, autoriai siekia realizuoti bendrą visos sintezės koncepciją – atskleisti Lietuvos, kaip savito sociokultūrinio fenomeno, tapsmą ir raidą, parašyti procesų, o ne įvykių istoriją, pabrėžiant Lietuvos visuomenės gyvenimo formas, jų raišką, kaitą, sąveiką su Europos procesais. Aiškinimo išeities taškas, šerdis, – visus juos nulėmęs procesas, kuris įvardijamas kaip modernėjimas, modernizacija.
Knygoje apibūdinamos XIX a. Lietuvos visuomenės funkcionavimo aplinkos. Charakterizuojamos to meto ypatybės, apibūdinama Lietuvos samprata, aptariamos visuomenės egzistavimo gamtinės ir klimato sąlygos, ištekliai, demografiniai procesai, luominė, konfesinė ir etninė visuomenės sudėtis, gyventojų tankumas, krašto urbanizacija. Išsamiai nagrinėjama Rusijos imperijos valdymo ir teisės sistema, visuomenės struktūra ir institucijos, etninės ir etnokonfesinės bendruomenės. Sekant pasaulinės istoriografijos tendencijomis atsirado netradicinis tokio pobūdžio darbams skyrius, skirtas šeimos ir moterų problemoms. Knygoje pateikiama ne tik Katalikų bažnyčios, bet ir kitų konfesijų – evangelikų, stačiatikių, unitų – Bažnyčių padėtis ir raidos ypatumai.
Darbe remiamasi naujausiais mūsų ir užsienio šalių mokslininkų Lietuvos istorijos tyrimais, naudojami visų kartų mokslininkų įdirbiai, daugelio kitų mokslo šakų tyrinėtojų darbo rezultatai, taip pat skelbti šaltiniai, kurių dalis istoriografijoje visai nenaudota arba naudota retai. Knygai parengti originalūs informatyvūs žemėlapiai, pateiktos retai arba pirmą kartą publikuojamos iliustracijos, schemos.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos istorija, VIII tomas, 1 dalis. Devynioliktas amžius: visuomenė ir valdžia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvos istorija

Tamara Bairašauskaitė, Zita Medišauskienė, Rimantas Miknys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvos istorija, VIII tomas, 1 dalis. Devynioliktas amžius: visuomenė ir valdžia, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvos istorija, VIII tomas, 1 dalis. Devynioliktas amžius: visuomenė ir valdžia aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvos istorija, VIII tomas, 1 dalis. Devynioliktas amžius: visuomenė ir valdžia už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvos istorija, VIII tomas, 1 dalis. Devynioliktas amžius: visuomenė ir valdžia? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tamara Bairašauskaitė, Zita Medišauskienė, Rimantas Miknys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuvos istorija, VIII tomas, 1 dalis. Devynioliktas amžius: visuomenė ir valdžia" perkama kartu