0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lietuvos istorija visiems, II tomas

3.7
(6 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 22,99 €
Kaina knygyne: 26,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (15%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-25 Petras

Knyga nuostabi, kaip ir I tomas

Lietuvos istorija visiems, II tomas


2021-05-31 22.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos istorija visiems, II tomas" aprašymas

"Lietuvos istoriją visiems" parašė poetas, eseistas, Jeilio universiteto profesorius, vienas aktyviausių Lietuvos intelektualų Tomas Venclova.

Pirmojo tomo pasakojimas prasideda nuo neandertaliečių ir kromanjoniečių laikų, o baigiasi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės padalijimais; antrajame tome dėstoma tolesnė istorija iki atkurtos Nepriklausomybės įtvirtinimo 1991-aisiais žlugus SSRS.

Knyga "Lietuvos istoriją visiems" stebina autoriaus akiračio platumu, gebėjimu apibendrinti, įkontekstinti, atrinkti iškalbingų detalių, o labiausiai - savitu požiūriu į skaudžius ar vis dar ginčijamus praeities įvykius. Visa savo gyvenimo veikla Venclova gina intelektualinės laisvės, žmogaus vertės, orumo ir aktyvumo idėjas. Tikrasis patriotizmas, jo manymu, prasideda ten, kur baigiasi visi (taip pat pseudopatriotiniai) nutylėjimai ir iškraipymai.

"[...] visą savo profesinį gyvenimą studijavau ir istorinius įvykius [...]. Ilgainiui tai pasidarė man taip įdomu, jog surizikavau parašyti dar vieną daugmaž sintetinį darbą, kuris apžvelgtų mano krašto plėtotę nuo senovės ligi dabarties. Ta plėtotė - neįprastas, netgi unikalus ir labai pamokomas reginys",- rašo autorius įžangoje.

496 iliustracijos, 12 žemėlapių, asmenvardžių ir vietovardžių rodyklės.


  • Autorius: Tomas Venclova
  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955736813

2020-09-25

Knyga nuostabi, kaip ir I tomas

2020-08-19

skaitau ir skaitau, ir vėl perskaitau - taip įdomiai, su palyginimais, susieja su kitų šalių istorija ir raida, kitų religijų istorija ir raida, net aprašyta, kaip ir kas atvežė į Lietuvą naujas rūšis prieskonių ir žemės ūkių augalų. Dėl to vis dar 1 tomo nebaigiu, bet kai pabaigsiu, jau būsiu kelis kartus perskaitęs. Tik šią istoriją skaitydamas, kokia Lietuva buvo lygiavertė ir stipri Europos valstybė anais laikais, o ne Europos pakraščio pastumdėlė.
Puiki knyga. Ir nekreipkit dėmesį į tuos pseudo patriotus, kurie apie koloboravimą pagal save mąsto.

2020-06-23

Visiška gėda kūrinį vertinti pagal autoriaus tėvo kaltes. Tuo labiau, kad pats Tomas Venclova sovietiniais metais buvo disidentas, vienas Lietuvos Helsinkio grupės steigėjų. O rašyti jis sugeba aiškiai, argumentuotai, moksliškai tiksliai ir labai įdomiai.

2020-03-29

Ta Venclovos istorija verta tiek, kiek jo tėvas – valstybės išdavikas ir kolaborantas.

2019-11-15

Ne dipolomas parodo tavo vertę. Jei esi pašventęs visą gyvenimą, gali padaryti geriau nei kiti :)
Skaičiu aš daug "Lietuvos istorijų" ir bene visos jos turėjo nuo Adlofo Šapokos laikų diktuotą toną - "lietuviai visada teisūs, visda geri ir visada juos visi skriaudžia." Visada pastatomas kvailas, piktas priešas - barbaras naikintojas kryžiuotis, savanaudis lenkas bajoras ar galvažudys komunistas.
Tomas Venclova "Lietuvos istoriją" parašė kaip žmogus iš šalies, stebėtojas. Taip pat pažiūrėjo į mūsų svarbą, vaidmenį kitiems, palygino, kokios nuotaikos buvo to meto Europoje, nes anksčiau "Lietuvos istorijos" virdavo tik savose sultyse. Tuo pačiu jis panaudojo ir kitur nenaudotus šaltinius.

2019-11-09

Seniai ir daug apie tai jau parašyta. Čia tik T.Venslovos interpretacijos.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos istorija visiems, II tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvos istorija

Tomas Venclova parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvos istorija visiems, II tomas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvos istorija visiems, II tomas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvos istorija visiems, II tomas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvos istorija visiems, II tomas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomas Venclova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos istorija visiems, II tomas" perkama kartu