0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos kalviai 2008

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuvos kalviai 2008


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 15.34 SoldOut
Knygos "Lietuvos kalviai 2008" aprašymas
„Šio albumo dėka siekiama atskleisti visuomenei kalvystės tradicijas. Autentiški skirtingų autorių kalvystės darbai leidžia pajusti kiekvieno jų savitą stilių ir Lietuvos kalvystei būdingą dvasią. Betarpiškai nykstant valstybių sienoms, kalbos bei kultūrų skirtumams, ne mažiau svarbu išsaugoti ir savo nacionalinį etniškumą." (Jolanta Kopač)


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos kalviai 2008"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuvos kalviai 2008", kurią skaitytojams dovanoja Sud. Jolanta Kopač. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Jolanta Kopač su knyga "Lietuvos kalviai 2008" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos kalviai 2008" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Jolanta Kopač. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos kalviai 2008" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos kalviai 2008" perkama kartu