0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos kelias į NATO

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 2.89 SoldOut

Knygos "Lietuvos kelias į NATO" aprašymas

Lietuva saugi – tą vakar išgirdome, matėme, suvokėme. Už saugios nepriklausomybės iškovojimą dėkoju visiems, ėjusiems kartu į Kovo 11-ąją ir ją apgynusiems, visiems, kurie sąžiningu darbu ir pilietiniu supratimu stiprino mūsų šalį, jos valstybingumo pamatus. Šiandien jau turim Lietuvą saugią nuo išorės ekstremistų, kas kuo mums begrasintų. Išpuolius atremsime budrumu. Ir dar turim subrandinti savyje visuotinį pilietiškumą, kurio nepažeis nei spekuliacijos vargstančiųjų nuoskaudomis, nei nedraugų pinklės, nei nepatenkinta politinė puikybė. Lietuva – NATO narė – darosi stipri kaip niekad, tad stiprinkime ją ir iš vidaus. (Vytautas Landsbergis)

  • Autorius: Vytautas Landsbergis
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 664
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-601-53-1

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos kelias į NATO"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos kelias į NATO", Vytautas Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Landsbergis su knyga "Lietuvos kelias į NATO" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos kelias į NATO" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos kelias į NATO" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos kelias į NATO" perkama kartu