-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos konstitucinė teisė

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 33,89 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 33.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos konstitucinė teisė" aprašymas

Vadovėlyje "Lietuvos konstitucinė teisė" atskleidžiama konstitucinės teisės samprata, nagrinėjami visi svarbiausi konstituciniai institutai. Parodoma, kad Konstitucija yra ypatingas teisės aktas, turintis aukščiausią galią, aprėpiantis visą teisės sistemą, nustatantis ne tik esamo, bet ir būsimo teisinio reguliavimo ribas ir turinį. Konstitucinės teisės šaltiniais yra laikoma tik pati Konstitucija ir Konstitucinio Teismo suformuota oficiali konstitucinė doktrina, atskleidžianti Konstitucijos nuostatų, konstitucinio reguliavimo sampratą. Konstitucija suprantama kaip jurisprudencinė Konstitucija. Kartu atskleidžiama, kaip atitinkamus santykius reguliuoja ordinarinės teisės aktai (įstatymai, Vyriausybės nutarimai ir kt.). Konstitucinės teisės teorija nagrinėjama pasitelkiant konstitucinę praktiką.

Vadovėlis "Lietuvos konstitucinė teisė" skirtas aukštųjų mokyklų teisės studentams ir doktorantams, jis gali praversti studijuojantiesiems politologiją ar kitus socialinius mokslus, taip pat būti naudingas Seimo nariams, savivaldybių tarybų nariams, valstybės valdžios ir valdymo institucijų darbuotojams, visiems, kas domisi konstitucine teise.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 948
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955194743

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos konstitucinė teisė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Konstitucinės teisės knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos konstitucinė teisė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos konstitucinė teisė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos konstitucinė teisė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos konstitucinė teisė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos konstitucinė teisė" perkama kartu