⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos laisvės kovų pogrindinio fronto kariai, I dalis

Kaina: 16,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 16.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos laisvės kovų pogrindinio fronto kariai, I dalis" aprašymas

„Lietuvos laisvės kovų pogrindinio fronto kariai“ – tai pasakojimas apie be galo niūrią, bet kartu didvyrišką mūsų šalies istoriją.

1944 m. prasidėjus antrajai sovietų okupacijai, į miškus kautis su raudonaisiais okupantais ir jų vietiniais pakalikais išėjo dešimtys tūkstančių patriotiškai nusiteikusių Lietuvos gyventojų – vyrų ir moterų. Šie narsūs pogrindžio kariai, dar vadinami miško broliais arba partizanais, net beviltiškomis sąlygomis kovojo kupini idealizmo, pasiaukojimo ir šviesiausių vilčių dėl Tėvynės ateities.

Povilas Gaidelis taip pat yra išleidęs knygas „100 širdžių – ant Tėvynės laisvės kovų aukuro“ ir „Lietuvos kovos dėl laisvės. 1941–1953 m.“.


  • Autorius: Povilas Gaidelis
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • Formatas: 20x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940385

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos laisvės kovų pogrindinio fronto kariai, I dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie partizanus

Povilas Gaidelis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos laisvės kovų pogrindinio fronto kariai, I dalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos laisvės kovų pogrindinio fronto kariai, I dalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos laisvės kovų pogrindinio fronto kariai, I dalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos laisvės kovų pogrindinio fronto kariai, I dalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Povilas Gaidelis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos laisvės kovų pogrindinio fronto kariai, I dalis" perkama kartu