0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės

3.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-13 Aušrele

Nuostabus grožis.


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 11.69 SoldOut

Knygos "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės" aprašymas

Knygoje "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės" yra 135 gėlių puokštės, surinktos nuo ankstyvo pavasario iki žiemos ir padarytos taip, kad laikosi nenuvytusios kelias dienas ir ilgiau, iki kelių savaičių.


Pirmoje dalyje autorė išsamiai aprašo gėlių rinkimo, laikymo, paruošimo savitumus, nuotraukomis iliustruoja puokščių kūrimo metodą.

Skyriuje „Raudonoji knyga“ autorė apžvelgia, kaip augalus saugantys įstatymai ir veiklą reglamentuojantys dokumentai apibrėžia gėlių rinkėjų elgesį ir veiklą su augalais gamtoje. Vienoje vietoje sudėta viskas, ką reikia žinoti gėlių rinkėjui.

Dienoraščio dalyje prie kiekvienos puokštės pasakoja, kur surinktos gėlės, atkreipia dėmesį į jų savitumus. Pateikiami gėlių lietuviški ir lotyniški pavadinimai.

Knygos "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės" gale esanti gėlių rodyklė ypatinga, su kiekvienos gėlės nuotrauka ar keliomis, jei puokštėse gėlė yra keliuose pavidaluose – vėlų rudenį ji gali būti visai neatpažįstama. Prie nuotraukos nurodyta, kuriose puokštėse yra augalas, surašyti augalų pavadinimų sinonimai. 


  • Autorius: Nijolė Degutienė
  • Leidėjas: Arka
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986713234

2020-12-13

Nuostabus grožis.

2020-01-08

2014-12-02

Tai vienintelis pasaulyje vadovėlis, kaip padaryti laukų gėlių puokštę, kad ji laikytųsi ilgai, savaitę – mėnesį. Kviečiu pirkti, nes pasibaigs, nebebus. Tiks anūkams palikti.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė

Nijolė Degutienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Degutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės" perkama kartu