TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Lietuvos lobiai (serija „Pažinkime Lietuvą“)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-05-15 Raimondas

Kaip knyga, ar verta jį pirkti


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 7.24 SoldOut

Knygos "Lietuvos lobiai (serija „Pažinkime Lietuvą“)" aprašymas

„Lietuvos lobiai“ — vienas iš „Pažinkime Lietuvą“ serijos leidinių. Jame skaitytojas supažindinamas su svarbiausiais įvairių laikotarpių archeologiniais, numizmatiniais lobiais, bažnytinio meno, taikomosios dailės ir auksakalystės kūriniais. Pristatomi žymaisi tyrinėtojai, dailininkai, juvelyrai, garsūs ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Trumpai aptariamos lobių radimo aplinkybės, jų ypatumai, saugojimo ir mokslinių tyrimų problematika.
Leidinys gausiai iliustruotas. Skiriamas jaunimui ir visiems, kurie domisi numizmatika, vaizduojamąja ir taikomąja daile.

„Pažinkime Lietuvą“ — tai pažintinių leidinių serija, skiriama ryškiausių Lietuvos kultūros, sporto, architektūros, taikomosios dailės, meno ir kt. sričių, lemtingiausių istorijos laikotarpių, žanrų, pavienių fenomenų aktualizavimui.
Šios serijos leidiniai gausiai iliustruoti. Greta populiaraus teksto skaitytojas ras istorinių žemėlapių, senų ir šiuolaikinių nuotraukų, dailės darbų reprodukcijų, kiekvieno serijos leidinio pbaigoje — išsamią dalykinę rodyklę ir bibliografiją, kuria remiantis galima gilinti dominančios temos žinias.

  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 22x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4771558402436

Kiti taip pat domėjosi


2008-05-15

Kaip knyga, ar verta jį pirkti

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos lobiai (serija „Pažinkime Lietuvą“)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos lobiai (serija „Pažinkime Lietuvą“)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Lietuvos lobiai (serija „Pažinkime Lietuvą“)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos lobiai (serija „Pažinkime Lietuvą“)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos lobiai (serija „Pažinkime Lietuvą“)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos lobiai (serija „Pažinkime Lietuvą“)" perkama kartu