0

Lietuvos magdeburginių miestų privilegijos ir aktai, t. 8. Lazdijai. Simnas

Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 7,98 €*
Sutaupote: 0.69 € (9%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Lietuvos magdeburginių miestų privilegijos ir aktai, t. 8. Lazdijai. Simnas

  • Leidėjas: Lietuvos istorijos institutas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 338
  • ISBN ar kodas: 978-9955-847-

2020-09-30 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos magdeburginių miestų privilegijos ir aktai, t. 8. Lazdijai. Simnas" aprašymas

Leidinyje "Lietuvos magdeburginių miestų privilegijos ir aktai, t. 8. Lazdijai. Simnas" publikuojami dviejų nedidelių Pietų Lietuvos magdeburginių miestų - Lazdijų (1597-1772 m.) ir Simno (1625-1792 m.) - dokumentai, atskleidžiantys šių miestų savivaldaus gyvavimo laikotarpį.
Leidinyje skelbiami 82 dokumentai, dauguma paimti iš Lietuvos Metrikos, Lazdijų vaito, Smolensko vaivadijos žemės teismo, Trakų pilies teismo knygų. Tai valdovų privilegijos dėl Magdeburgo teisių suteikimo, jų patvirtinimo, privilegijos vaitams, miestiečiams, bažnyčioms, špitolėms, žydams, taip pat miestiečių bylos su seniūnais, 1765 m. miestuose gyvenusių žydų registrai, 1738 m. Simno miesto inventorius ir kiti dokumentai. Tad rinkinys "Lietuvos magdeburginių miestų privilegijos ir aktai, t. 8. Lazdijai. Simnas" yra savotiška dviejų miestų savivaldos istorijos "chrestomatija", atskleidžianti įvairius miestų teisinius, ekonominius, demografinius, socialinius, etninius, konfesinius ir kasdienio gyvenimo aspektus bei atspindinti daugelį anuomet Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje vykusių procesų.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos magdeburginių miestų privilegijos ir aktai, t. 8. Lazdijai. Simnas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos magdeburginių miestų privilegijos ir aktai, t. 8. Lazdijai. Simnas, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Drungilas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Drungilas su knyga Lietuvos magdeburginių miestų privilegijos ir aktai, t. 8. Lazdijai. Simnas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos magdeburginių miestų privilegijos ir aktai, t. 8. Lazdijai. Simnas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Drungilas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos magdeburginių miestų privilegijos ir aktai, t. 8. Lazdijai. Simnas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos magdeburginių miestų privilegijos ir aktai, t. 8. Lazdijai. Simnas" perkama kartu