0

Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns

  • Nuolaida knygai -51%
Internetu: 8,99 €
Knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns

  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x21, minkštas viršelis
  • Puslapių skaičius: 300
  • ISBN ar kodas: 9789955605492

2020-04-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Ciklas „Lietuvos miesteliai“ – vienas iš trijų, už kuriuos Vytautui Balčyčiui skirta 2006 m. Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija. Keli šimtai ciklo fotografijų, be neabejotinos meninės vertės, turi ir dokumentinę, istorinę-etnografinę vertę: juk nežinia, kiek ilgai tų miestelių panoramos išliks tokios, kokias jas užfiksavo talentingas ir savito stiliaus fotografas."Keliaudamas po Lietuvą ir ieškodamas vietos, kurioje norėtų apsigyventi, Balčytis tokios nerado. Tik aptiko erdves, kuriose būtasis laikas užsiliko ilgiau arba įsirašė ryškiau, arba vis dar yra. Tik praeities laikas visuomet turi tą patį palydovą – jausmą. Kad netenki, netekai. O nakties akivaizdoje kiekvienas vaizdas tampa ypač brangus."

Renata Dubinskaitė

"... Būnant su Balčyčio fotografijomis (parodose ar sklaidant reprodukcijas), privalu žinoti, kad tai vieninteliai ir nebepakartojami kūriniai, kuriuos iš negatyvinės žaliavos sukuria tik pats autorius. Pagal santykį su išgyvenamos idėjos įkūnijimo fotopopieriuje technologiniu sudėtingumu jie priartėja prie tapybos..."

Margarita Matulytė
"... Fiksuodamas daiktų nekintamumą istoriniame laike Balčytis jį tirpdo dabarties efemeriškumu – vos palytėjančiu būtį šviesos blyksniu. Atrodo, kad čia susiduria su laiko greičiai – lėtai nykstanti praeitis ir sparčiai nykstanti dabartis..."

Agnė Narušytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu