0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns


2021-06-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns" aprašymas

Ciklas „Lietuvos miesteliai“ – vienas iš trijų, už kuriuos Vytautui Balčyčiui skirta 2006 m. Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija. Keli šimtai ciklo fotografijų, be neabejotinos meninės vertės, turi ir dokumentinę, istorinę-etnografinę vertę: juk nežinia, kiek ilgai tų miestelių panoramos išliks tokios, kokias jas užfiksavo talentingas ir savito stiliaus fotografas."Keliaudamas po Lietuvą ir ieškodamas vietos, kurioje norėtų apsigyventi, Balčytis tokios nerado. Tik aptiko erdves, kuriose būtasis laikas užsiliko ilgiau arba įsirašė ryškiau, arba vis dar yra. Tik praeities laikas visuomet turi tą patį palydovą – jausmą. Kad netenki, netekai. O nakties akivaizdoje kiekvienas vaizdas tampa ypač brangus."

Renata Dubinskaitė

"... Būnant su Balčyčio fotografijomis (parodose ar sklaidant reprodukcijas), privalu žinoti, kad tai vieninteliai ir nebepakartojami kūriniai, kuriuos iš negatyvinės žaliavos sukuria tik pats autorius. Pagal santykį su išgyvenamos idėjos įkūnijimo fotopopieriuje technologiniu sudėtingumu jie priartėja prie tapybos..."

Margarita Matulytė
"... Fiksuodamas daiktų nekintamumą istoriniame laike Balčytis jį tirpdo dabarties efemeriškumu – vos palytėjančiu būtį šviesos blyksniu. Atrodo, kad čia susiduria su laiko greičiai – lėtai nykstanti praeitis ir sparčiai nykstanti dabartis..."

Agnė Narušytė


  • Autorius: Vytautas Balčytis
  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 300
  • Formatas: 15x21, minkštas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9789955605492

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Balčytis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Balčytis su knyga Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Balčytis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns" perkama kartu