Knygų išpardavimas: net 4900 knygų! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns" aprašymas

Ciklas „Lietuvos miesteliai“ – vienas iš trijų, už kuriuos Vytautui Balčyčiui skirta 2006 m. Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija. Keli šimtai ciklo fotografijų, be neabejotinos meninės vertės, turi ir dokumentinę, istorinę-etnografinę vertę: juk nežinia, kiek ilgai tų miestelių panoramos išliks tokios, kokias jas užfiksavo talentingas ir savito stiliaus fotografas.

"Keliaudamas po Lietuvą ir ieškodamas vietos, kurioje norėtų apsigyventi, Balčytis tokios nerado. Tik aptiko erdves, kuriose būtasis laikas užsiliko ilgiau arba įsirašė ryškiau, arba vis dar yra. Tik praeities laikas visuomet turi tą patį palydovą – jausmą. Kad netenki, netekai. O nakties akivaizdoje kiekvienas vaizdas tampa ypač brangus."
Renata Dubinskaitė

"... Būnant su Balčyčio fotografijomis (parodose ar sklaidant reprodukcijas), privalu žinoti, kad tai vieninteliai ir nebepakartojami kūriniai, kuriuos iš negatyvinės žaliavos sukuria tik pats autorius. Pagal santykį su išgyvenamos idėjos įkūnijimo fotopopieriuje technologiniu sudėtingumu jie priartėja prie tapybos..."
Margarita Matulytė

"... Fiksuodamas daiktų nekintamumą istoriniame laike Balčytis jį tirpdo dabarties efemeriškumu – vos palytėjančiu būtį šviesos blyksniu. Atrodo, kad čia susiduria su laiko greičiai – lėtai nykstanti praeitis ir sparčiai nykstanti dabartis..."
Agnė Narušytė


  • Autorius: Vytautas Balčytis
  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 300
  • Formatas: 15x21, minkštas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9789955605492

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Albumai apie Lietuvą

Vytautas Balčytis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Balčytis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos miesteliai / Lithuanian Towns" perkama kartu