0

Lietuvos mūšiai ir kariai

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Lietuvos mūšiai ir kariai

  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 20x26, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786098142341

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Lietuvių kariuomenės kaitą ir žymiausius jos mūšius nuo pat seniausių laikų iki šių dienų pristatanti mokomoji knygelė „Lietuvos mūšiai ir kariai“ – istorijos mokslų daktarės Živilės Mikailienės ir iliustratorės Indrės Salanginaitės bendras kūrinys.

Žmonės kariauja nuo seniausių laikų. Todėl nenuostabu, kad dar iki susikuriant Lietuvos valstybei, šiame krašte įvyko ne vienas garsus mūšis, tapęs legenda. Paklausus, koks istorinis mūšis pirmiausia ateina į galvą, turbūt nedvejodami prisimintumėte Žalgirį ir jo svarbiausią karvedį, Lietuvos valdovą ir didįjį kunigaikštį Vytautą.


Tačiau ir be Žalgirio būta didingų svarbių šalies istorijai kovų – su jais supažindina knyga „Lietuvos mūšiai ir kariai“. Čia susitiksite su didžiaisis Lietuvos etmonais Konstantinu Ostrogiškiu ir Jonu Karoliu Chodkevičiumi, pelniusiais Lietuvai šlovę Oršos, Chotyno ir Salaspilio mūšiuose, rasite pasakojimus apie partizanų karus ir galėsite susipažinti su šiandienine Lietuvos kariuomene, jos ginkluote ir struktūra.


Knyga skirta 6-12 metų vaikams, tačiau ją skaityti kviečiami ir tėvai – perskaitę leidinį, apie Lietuvos karybos istoriją galėsite sklandžiai ir suprantamai papasakoti apie tai vaikams. Čia ne tik pateikiama svarbi informacija apie kiekvieną mūšį, bet ir supažindinama su to meto ginkluote, liudininkų ir metraštininkų pasakojimais, sukurtomis mūšių dainomis. Pasakojami istoriniai siužetai atgyja iliustratorės Indrės Salanginaitės piešinių dėka.


Istorikė Živilė Mikailienė – ne vienos knygos, populiariai ir suprantamai pristatančios istoriją vaikams, autorė. Iki kol susilaukė savo atžalos, ji rengdavo tekstus vadovėliams ir kitoms mokymo priemonėms vyresniems moksleiviams. Tačiau kai sulaukė šeimos pagausėjimo, ėmėsi ieškoti būdų įdomiai vaizdais ir suprantama kalba papasakoti šalies istoriją savo vaikams, o tai pastūmėjo pasidalinti šiais pasakojimais su kitais.


Anot jos, vaikiškų knygelių temas diktuoja tiek aktualios ir minėtinos Lietuvos istorijos datos, tiek noras pristatyti svarbiausius įvykius. Jos įsitikinimu, tokio pobūdžio leidinių šalyje esama per mažai ir jų poreikis išlieka. Živilė Mikailienė įsitikinusi, kad istorijos pažinimas prasideda šeimoje, todėl ji siūlo tėvams ir vaikams atsiversti senus nuotraukų albumus, imtis genealoginio medžio kūrimo, kalbinti senelius. Vėliau susidomėjimas plėsis, o vaikai norės apie Lietuvos praeitį sužinoti daugiau.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu