0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos partizanų valstybė

Kaina internetu: 13,59 €
Kaina knygyne: 15,68 €*
Sutaupote: 2.09 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 13.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos partizanų valstybė" aprašymas

Ar išduoti lengviau, nei numirti?
Ar nušauti lengviau, nei pamilt?
Šimtą metų piliakalnius pilti
Ir per vieną naktį pražilt...

Aistė Smilgevičiūtė ir Skylė, „Aštuoni karžygiai“ (Broliai, 2010)

Partizaninis karas tūkstantmetėje Lietuvos istorijoje – viena akimirka. Tačiau jos blyksnio šviesa dar krinta ant mūsų!

Atsiversti šią knygą "Lietuvos partizanų valstybė" – pirmą kartą partizanų dokumentų, spaudos, nuotraukų kalba ir laisvės kovų dalyvių lūpomis papasakotą istoriją – tas pats, kaip atkelti lig šiol slėptą bunkerio dangtį ir leistis į nepaprastą kelionę.

Prof. dr. Vykintas Vaitkevičius ir dr. Aistė Petrauskienė pateikia naują 1944–1953 m. partizaninio karo interpretaciją. Vaizdingai atskleidžiama, kas yra partizanai ir kokie buvo jų kovos tikslai. Knyga kupina naujų faktų, nežinomų gyvenimo istorijų, unikalių nuotraukų, niekada nelankytų paveldo vietų žemėlapių su koordinatėmis.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos partizanų valstybė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie partizanus

Aistė Petrauskienė, Vykintas Vaitkevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos partizanų valstybė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos partizanų valstybė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos partizanų valstybė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos partizanų valstybė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aistė Petrauskienė, Vykintas Vaitkevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos partizanų valstybė" perkama kartu