0

Lietuvos paukščiai. Tikri gamtos garsai!

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvos paukščiai. Tikri gamtos garsai!

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 26x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786090129753

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvos paukščiai. Tikri gamtos garsai!" aprašymas

Nuostabi knygelė mažajam gamtos mylėtojui!
Įdomūs ir žaismingi paukščių aprašymai!
Tikri, gamtoje įrašyti paukščių balsai!

"Tavo rankose nepaprasta – ulbanti ir čiulbanti knyga. Ją galima vartyti, galima graužti jos kampus. Tačiau geriausia paprašyti mamos, tėčio, močiutės ir senelio, kad jie knygelę perskaitytų tau po tris kartus. O tu galėsi pirštuku, kurį vadina smiliumi, paspausti stebuklingus klavišus. Paspaudus kiekvieną klavišą pasigirsta trumpa paukščio giesmelė, kurią tu greitai mokėsi atskirti iš kitų giesmių. Kai vasarą išeisi į sodą, lakstysi pievoje ar žingsniuosi takeliu, šie garsai tau primins, kokie paukščiai čiulba aplink."
Selemonas Paltanavičius

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos paukščiai. Tikri gamtos garsai!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lietuvos paukščiai. Tikri gamtos garsai!, kurį parašė Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų Lietuvos paukščiai. Tikri gamtos garsai! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lietuvos paukščiai. Tikri gamtos garsai!. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lietuvos paukščiai. Tikri gamtos garsai! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Lietuvos paukščiai. Tikri gamtos garsai!" perkama kartu