0

Lietuvos paukščių rūšių sąrašas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvos paukščių rūšių sąrašas

  • Leidėjas: Vytautas Jusys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 10x15, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9789955371854

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvos paukščių rūšių sąrašas" aprašymas
Leidinyje "Lietuvos paukščių rūšių sąrašas" , Lietuvoje registruotų paukščių sąraše lotyniški pavadinimai naudoti pagal "Association of European Records and Rarities Committees" rekomendacijas, rūšių pavadinimai pateikiami keturiomis kalbomis - lietuviškai, lotyniškai, angliškai ir vokiškai.

Prie kiekvienos rūšies nurodoma jos kategorija bei statusas (perinti, migruojanti, žiemojanti ir pan.) Lietuvoje.

Prie užskrendančių ir retų paukščių rūšių yra nurodyta kada pirmų kartą ta rūšis pastebėta mūsų šalyje, skliausteliuose - ir kiek kartų bei kiek individų matyta.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos paukščių rūšių sąrašas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos paukščių rūšių sąrašas, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Jusys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Jusys su knyga Lietuvos paukščių rūšių sąrašas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos paukščių rūšių sąrašas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Jusys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos paukščių rūšių sąrašas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos paukščių rūšių sąrašas" perkama kartu