⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos piliakalniai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-04 Vitalijus

Puiki knyga albumas apie ir su senais Lietuvos piliakalnių vaizdais.


2023-06-30 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos piliakalniai" aprašymas

Šioje knygoje "Lietuvos piliakalniai" surinkti visi Balio Buračo fotografuoti Lietuvos piliakalniai – pristatoma 184 piliakalniai, dokumentuoti 1923–1965 metais.
Publikuojamos ne tik piliakalnių, bet ir šventviečių, kalvų, senkapių, pilkapių fotografijos, – visų tų objektų, kuriuos autorius vadino piliakalniais, arba tarmiškai pilėmis.

Leidinyje "Lietuvos piliakalniai" stengtasi pristatyti visus Lietuvos archeologijos paminklus, kuriuos yra nufotografavęs B. Buračas, todėl knyga užbaigiama apeiginių akmenų nuotraukomis.
Vaizdus papildo B. Buračo surinkti padavimai ir legendos apie piliakalnius, pačių piliakalnių aprašymai.Kiti taip pat domėjosi


2021-06-04

Puiki knyga albumas apie ir su senais Lietuvos piliakalnių vaizdais.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos piliakalniai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos piliakalniai", Balys Buračas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Balys Buračas su knyga "Lietuvos piliakalniai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos piliakalniai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Balys Buračas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos piliakalniai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos piliakalniai" perkama kartu