0

Lietuvos pilys, dvarai, rūmai

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 34,99 €
Kaina knygyne: 43,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos pilys, dvarai, rūmai

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 27x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 228
  • ISBN ar kodas: 9789955736554

2020-08-31 34.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos pilys, dvarai, rūmai" aprašymas

Pažintinė, reprezentacinė knyga-albumas "Lietuvos pilys, dvarai, rūmai", supažindinantis su savitu Lietuvos kultūros ir istorijos paveldu, miestietiškąja ir aristokratiškąja architektūra, – pilimis, dvarais ir rūmais.

Įžangoje pateikiama istorinių žinių, apibūdinama pilių, rūmų ir dvarų istorija bei tipologija, pasakojama apie šių architektūros ir istorijos paminklų raidą. Albumo dalyje pateikiama viena ar kelios kiekvieno pristatomo objekto nuotraukos ir jo apibūdinimas. Tekstų autorė – dr. Rasa Butvilaitė, tęstinio mokslinių tyrimų bei leidybos projekto „Lietuvos dvarų sodybos: atlasas“ vadovė, daugelio publikacijų dvarų tema autorė.

Svarbus leidinio komponentas yra nuotraukos, kurių autorius – didelę patirtį turintis kraštovaizdžio ir architektūros fotografas Raimondas Paknys. Buvo fotografuojama visa dvaro pastatų įvairovė, senųjų parkų likučiai. Stengtasi atskleisti konstrukcijos, faktūros, detalės grožį, per detalę parodyti pastato istoriją. Daugelis pilių, rūmų, kai kurios dvarų sodybos tvarkomos ir prižiūrimos pavyzdingai, kitos sodybos, dažniausiai nutolusios nuo didmiesčių, nepastebėtos nyksta.

Apie šį vertingą paveldo klodą visuomenė žino dar nepakankamai. Tad šiuo leidiniu siekiama priminti unikalų Lietuvos kultūros paveldą, sužadinti norą pažinti ir puoselėti dvarų sodybas ir dvarų kultūros vertybes, skatinti mintis apie jų apsaugą, atgaivinimą ir taip prisidėti prie šio palikimo išsaugojimo ir vertės atkūrimo.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos pilys, dvarai, rūmai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Albumai apie Lietuvą


Dažniausiai su "Lietuvos pilys, dvarai, rūmai" perkama kartu