0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos pilys ir tvirtovės

2022-06-30 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos pilys ir tvirtovės" aprašymas

Knygoje „Lietuvos pilys ir tvirtovės“ surinkti skirtingų sričių specialistų – geologo, archeologo, karo istoriko, istoriko – straipsniai leidžia kuo plačiau suvokti Lietuvos pilių fenomeną. Čia aptariama gamtinė piliakalnių kilmė, atskleidžiama pilių ir kitų gynybinių įtvirtinimų raidos perspektyva nuo pirmųjų įtvirtintų gyvenviečių iki istorinių laikų pradžios pilių. Apžvelgiamos Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės, taip pat ir senosios Prūsijos pilys ir tvirtovės.

Leidinys „Lietuvos pilys ir tvirtovės“ skiriamas plačiajai visuomenei.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos pilys ir tvirtovės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Gintautas Zabiela, Tomas Baranauskas, Valdas Rakutis, Valentinas Baltrūnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos pilys ir tvirtovės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos pilys ir tvirtovės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos pilys ir tvirtovės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos pilys ir tvirtovės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintautas Zabiela, Tomas Baranauskas, Valdas Rakutis, Valentinas Baltrūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos pilys ir tvirtovės" perkama kartu