0

Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija

  • Nuolaida knygai -65%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 8,49 €*
Sutaupote: 5.50 € (65%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789955345992

2020-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija" aprašymas

Knygoje "Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija" pateikiama autoriaus dešimtmečiais rinkta medžiaga apie plastinės chirurgijos raidą Lietuvoje ir pasaulyje, ji iliustruota retomis archyvinėmis ir asmeninėmis nuotraukomis.

Atskiruose skyriuose aptariama mikrochirurgijos ir plaštakos chirurgijos istorija. Nors plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija, kaip disciplina, buvo įteisinta tik 1990 m., Lietuvai atgavus nepriklausomybę, tokių operacijų buvo atliekama ir seniau.


Leidinyje "Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija" minimi ne tik šios srities korifėjai, bet atskleidžiama ir nežinomų faktų apie įvairias veido ir kūno dalių atkuriamąsias operacijas ir jų autorius. Pirmą kartą Lietuvos medicinos istorijoje bus publikuoti vardai ir išlikę darbai, kurie nebuvo įtraukti į enciklopedijas ir iki šiol nesulaukė deramo dėmesio.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos medicinos knygos

Saulius Špokevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Saulius Špokevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija" perkama kartu