-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos politikai ir mafija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 7.99 SoldOut

Knygos "Lietuvos politikai ir mafija" aprašymas

Su baime ir nerimu šios knygos laukė ne tik visi aukščiausi šalies politikai, kurių pavardės čia paminėtos, bet ir tie, kurių kol kas, šioje pirmoje knygoje, nėra. Nėra kol kas. Bet tie Lietuvos politikai, kurie vienaip ar kitaip su mafija yra susiję, anksčiau ar vėliau tikrai bus paminėti knygos tęsinyje. Bet apie tai vėliau.

O dabar apie tuos, kurių pavardės ir nuotraukos yra šioje knygoje. Kadangi ši knyga yra faktais, dokumentais ir liudijimais paremtas žurnalistinis tyrimas, todėl būsiu konkretus ir išvardinsiu visus šioje knygoje paminėtus esamus ir buvusius aukščiausius šalies politikus. Tai kas gi tie Lietuvos politikai vienaip ar kitaip turėję ir, galbūt, vis dar tebeturintys vienokių ar kitokių reikalų su mafija?

Šioje knygoje paminėti: 3 buvę Lietuvos Prezidentai: Algirdas Brazauskas, Rolandas Paksas ir Valdas Adamkus, 3 ministrai pirminikai: K. Prunskienė, A. Brazauskas ir R. Paksas, 4 ministrai: V. Uspaskichas, R. Paksas, V. Žiemelis, A. Paulauskas, 4 Seimo pirmininkai: L. Graužinienė, V. Muntianas ir A. Paulauskas, A. Brazauskas, 15 esamų ir buvusių Seimo narių: R. Ačas, V. Gailius, V. Fiodorovas, V. Matulevičius, D. Mikutienė, A. Bosas, P. Urbšys, A. Sadeckas, A. Paulauskas, V. Uspaskichas, V. Muntianas, L. Graužinienė, V. Žiemelis, K. Prunskienė, A. Brazauskas, R. Paksas, buvę ir esami miestų ir rajonų merai, savivaldybių tarybų nariai: Alytaus V. Grigaravičius, Anykčių K. Tubis, Kalvarijų tarybos narys A. Geležius, Marijampolės rajono tarybos narys J. Dzirmeika, taip pat buvęs VSD vadovas, Aukščiausios Tarybos narys, signataras M. Laurinkus.

Nejaugo šie Lietuvos politikai iš tiesų susiję su mafija?

Prezidentai ir žudikai, mafijos bosai ir ministrai, ieškomiausi nusikaltėliai ir Seimo nariai. Dauguma jų kovojo skirtingose barikadų pusėse. Tačiau ne visi. Kiti pasirinko eiti ne politiko, o nusikaltėlio keliu. Kai kas net pabandė suderinti ir viena, ir kita. Ir nors Lietuva šiandien gal dar ir nėra tobula šalis, tačiau šioje knygos aprašytos istorijos rodo, kad anksčiau ar vėliau net patiems gudriausiems nusikaltėliams ir įtakingiausiems, tačiau nuskaltusiems politikams ateina atpildo metas.

Šioje knygoje pateikiau per beveik ketverius metus savo ir kartu dirbusių kolegų surinktą žurnalistinio tyrimo medžiagą. Tai buvo ilgas, sunkus ir kruopštus darbas. Pakalbinta dešimtys pareigūnų ir politikų, buvusių ministrų, esamų Seimo narių ir aukštų saugumo, policijos ir prokuratūros vadovų, surinkta daugybė vaizdo medžiagos ir nuotraukų, peržiūrėta tūkstančiai puslapių teismo archyvų, gauti išskirtiniai interviu su žudikais ir Lietuvą sukrėtusių nusikaltimų herojais.

Šios knygos antiherojai - garsiausi įvairių Lietuvos regionų mafijos bosai ir nusikaltėliai: Henrikas Daktarasm, Sigitas Gaidjurgis, Borisas Dekanidzė, Tulpiniai, Vladas Beleckas, Romas Zamolskis ir kiti gaujų bosai ir kriminaliniai elementai.

Ką apie itin pikantišką dvigubą V. Uspaskicho gyvenimą atskleidžia mūsų slaptasis informatorius? Ką iš tiesų V. Uspaskicho vilose ir butuose veikė įspūdingos gražuolės? Ir ar garsus politikias iš tiesų yra Rusijos agentas?

Kodėl Prezidentas V. Adamkus turėjo duoti leidimą VSD vadovui M. Laurinkui tęsti neatpažintų kūnų ekshumacijas Kauno kapinėse? Kaip Prezidento A. Brazausko kunigui R. Mikutavičiui įteiktas ordinas vėliau padėjo surasti ir sulaikyti kunigo nužudymo užsakovą ir vykdytojus?

Kas sieja nušaltintąjį Prezidentą R. Paksą ir už dvigubą žmogžudystę nuteistą buvusį politiką, šiandien ieškomiausią Lietuvos nusikaltėlį A. Geležių?

Kodėl apklausdamas Klaipėdos mafijos bosą Sigitą Gaidjurgį generalinėje prokuratūroje prokuroras A. Kliunka paminėjo buvusio Seimo nario, garsaus verslininko A. Boso pavardę? Ir kodėl pats S. Gaidjurgis pasakodamas apie metalų kontrabandą Klaipėdos uoste įvardino buvusią Lietuvos ministrę pirmininkę K. Prunskienę?

Taigi Jūsų dėmesiui, ketverius metus trukęs, specialus žurnalistinis tyrimas Lietuvos politikai ir mafija. Faktai, liudijimai, bylos, nuotraukos, dokumentai ir išskirtiniai interviu.

Už tai, kad dirbu kartu, sakau nuoširdų AČIŪ žurnalistams: Tomui Grainiui, Editai Vitei, Juozui Liesiui ir Vestai Grainienei.

Kristupas Krivickas


  • Autorius: Kristupas Krivickas
  • Leidėjas: Multiplex
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 428
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955721123

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos politikai ir mafija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Kristupas Krivickas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos politikai ir mafija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos politikai ir mafija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos politikai ir mafija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos politikai ir mafija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kristupas Krivickas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos politikai ir mafija" perkama kartu