0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos regionų liaudies dainų rinktinė. Mokomoji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 2.91 SoldOut

Knygos "Lietuvos regionų liaudies dainų rinktinė. Mokomoji knyga" aprašymas

Šiame leidinyje pateikti ryškiausi ir seniausi autentiškos muzikos pavyzdžiai yra meniškai vertingi ir susiję su konkretaus regiono specifine muzikos kalba. Lieka viltis, jog besidomintys folkloru padės gaivinti ir puoselėti tautinės kultūros reliktus, kurie bent iš dalies pravers būsimiems švietimo ir kultūros darbuotojams.


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos regionų liaudies dainų rinktinė. Mokomoji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuvos regionų liaudies dainų rinktinė. Mokomoji knyga", kurią skaitytojams dovanoja Rūta Vildžiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Vildžiūnienė su knyga "Lietuvos regionų liaudies dainų rinktinė. Mokomoji knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos regionų liaudies dainų rinktinė. Mokomoji knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Vildžiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos regionų liaudies dainų rinktinė. Mokomoji knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos regionų liaudies dainų rinktinė. Mokomoji knyga" perkama kartu