0

Lietuvos rekordų knyga

  • Nuolaida knygai -67%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 10.00 € (67%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2012-01-03 You Tube

LRK 2003, 315 psl. Ilgiausiai dėl viršyto greičio trukęs ginčas - Milvydas Juškauskas jau pagerino beveik dvigubai - 5 metai ir 2 men. ir dar tęsiamas :)

Informacija

Lietuvos rekordų knyga

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 334
  • ISBN ar kodas: 9789986341086

2020-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos rekordų knyga" aprašymas
"Lietuvos rekordų knyga" - jau trečiasis informacinis leidinys apie neįprastus, keistus, tarsi neįtikėtinus žmonių laimėjimus ir mūsų krašto įvykius, apie mūsų pasididžiavimą ir netektis. Jame pateikti duomenys apie Lietuvoje žinomų pasiekimų ir gamtos reiškinių didžiausias bei mažiausias reikšmes. Knygoje aprašyti rekordai trumpai apibūdinami istoriniu, kultūriniu ir moksliniu požiūriu.


Ši knyga yra informacinis leidinys; jo tikslas - pateikti kuo daugiau duomenų apie Lietuvoje žinomų pasiekimų ir gamtos reiškinių didžiausias bei mažiausias reikšmes. Knygoje aprašytieji rekordai trumpai apibūdinami istoriniu, kultūriniu ir moksliniu požiūriu.

Taupant vietą, LRK neaiškinami moksliniai terminai. Nors knyga glausta ir dokumentiška, tikimės, kad skaitytojas be papildomų aiškinimų supras išskirtinę aprašomojo rekordo reikšmę.2012-01-03

LRK 2003, 315 psl. Ilgiausiai dėl viršyto greičio trukęs ginčas - Milvydas Juškauskas jau pagerino beveik dvigubai - 5 metai ir 2 men. ir dar tęsiamas :)

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos rekordų knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos rekordų knyga, kurią skaitytojams dovanoja Sudarė Vytautas Navaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sudarė Vytautas Navaitis su knyga Lietuvos rekordų knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos rekordų knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sudarė Vytautas Navaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos rekordų knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos rekordų knyga" perkama kartu