0

Lietuvos Respublikoje registruotų veterinarinių vaistų katalogas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvos Respublikoje registruotų veterinarinių vaistų katalogas

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 1216
  • ISBN ar kodas: 9955652144

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvos Respublikoje registruotų veterinarinių vaistų katalogas" aprašymas
Kataloge pateikiami 2006 m. rugsėjo 1 dieną registruotų veterinarinių vaistų aprašai. Informacijos paieškai sudarytos trys rodyklės: abecėlinė, pagal ATCvet kodą ir registruotojus. Leidinys skirtas veterinarijos ir gyvulininkystės specialistams.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos Respublikoje registruotų veterinarinių vaistų katalogas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos Respublikoje registruotų veterinarinių vaistų katalogas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Lietuvos Respublikoje registruotų veterinarinių vaistų katalogas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos Respublikoje registruotų veterinarinių vaistų katalogas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos Respublikoje registruotų veterinarinių vaistų katalogas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos Respublikoje registruotų veterinarinių vaistų katalogas" perkama kartu