0

Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas: pirmieji dešimt galiojimo metų

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 33,99 €
Kaina knygyne: 48,99 €*
Sutaupote: 15.00 € (31%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas: pirmieji dešimt galiojimo metų

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 1196
  • ISBN ar kodas: 9789955195856

2020-09-30 33.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas: pirmieji dešimt galiojimo metų" aprašymas

Mokslo studijoje "Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas: pirmieji dešimt galiojimo metų" pateikiamas Lietuvos Respublikos civilinio kodekso pirmųjų dešimties metų praktinio taikymo ir susijusių teisėkūros iniciatyvų tyrimas.
Studijoje nuosekliai apžvelgiama civilinių teisinių santykių raida tiriamuoju laikotarpiu (2001–2011 m.), nagrinėjami jai įtakos turėję socialiniai veiksniai, Lietuvos ir užsienio valstybių teismų praktika, Europos Sąjungos Teisingumo Teismo ir Europos Žmogaus Teisių Teismo jurisprudencija, Lietuvos ir užsienio teisės doktrina.

Studiją "Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas: pirmieji dešimt galiojimo metų" sudaro šešios dalys, išdėstytos ta pačia tematine seka, kaip ir šešios Civilinio kodekso knygos. Kiekvieną dalį sudaro konceptualiai integruoti skyriai, kuriuose pateikiami visų Civilinio kodekso institutų, išskyrus atskiras sutarčių rūšis, tyrimo rezultatai.

Pagrindinis mokslo studijos tikslas – atskleisti objektyvų tiriamojo laikotarpio Lietuvos civilinės teisės raidos vaizdą, mokslinės ir praktinės minties laimėjimus, kad ir po penkiasdešimties ar šimto metų šį leidinį į rankas paėmęs skaitytojas galėtų suvokti, kokie buvo pirmieji savarankiški Lietuvos civilistikos žingsniai amžininkų akimis. Apibendrinimai ir išvados atskleidžia problemiškiausias Lietuvos civilinės teisės sritis, kartu pateikiamos rekomendacijos, kaip spręsti iškilusias problemas, ir įžvalgos dėl tolesnės mūsų šalies civilinės teisės raidos.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas: pirmieji dešimt galiojimo metų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas: pirmieji dešimt galiojimo metų, kurią skaitytojams dovanoja Autorių kolektyvas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Autorių kolektyvas su knyga Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas: pirmieji dešimt galiojimo metų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas: pirmieji dešimt galiojimo metų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Autorių kolektyvas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas: pirmieji dešimt galiojimo metų palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas: pirmieji dešimt galiojimo metų" perkama kartu