0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos šeimos teisės raida XX–XXI amžiuje: Lietuvos šeima nepriklausomybės ir globalizacijos verpetuose

5.0
(9 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 19,89 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-16 Juratė

Domiuosi šeimos teise. Monografiją perskaičiau prieš gerą mėnesį.
Verta dėmesio.
Kada kitas leidinys, Dėstytojau.


2022-09-30 19.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos šeimos teisės raida XX–XXI amžiuje: Lietuvos šeima nepriklausomybės ir globalizacijos verpetuose" aprašymas

Knygoje "Lietuvos šeimos teisės raida XX–XXI amžiuje: Lietuvos šeima nepriklausomybės ir globalizacijos verpetuose" pateikiama glausta Lietuvos šeimos teisės retrospektyva nuo XX a. pabaigos iki šių dienų.

Autorius sutelkia dėmesį į Lietuvos šeimos teisės aktų kūrimą, įstojimą į tarptautines organizacijas ir darbą jose, Europos Sąjungos teisės aktų įtaką Lietuvos šeimos teisei, blogėjančią Lietuvos demografinę situaciją, šiuolaikinės Lietuvos visuomenės ir šeimos negatyvius reiškinius.

Knyga „Lietuvos šeimos teisės raida XX–XXI amžiuje“ skirta teisininkams praktikams ir visiems besidomintiems šia teisinio darbo sritimi.

Henrikas Šadžius gimė ir augo Vilniuje. Baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, įgijo teisininko kvalifikaciją (teisės magistro laipsnis). Dirbo privačiame sektoriuje. Studijų metu ir po jų stažavosi Butvilas & Associates PC advokatų kontoroje (Čikaga, JAV) ir kitose advokatų kontorose. Vėliau daugiau kaip 10 metų dėstė teisės studijų dalykus universitete ir kitose aukštosiose mokyklose. Stažavo Čikagos ir Niujorko (JAV) universitetuose. Šiuo metu įgytas žinias sėkmingai taiko praktikoje.
Autoriaus ilgametė bendravimo su akademine bendruomene patirtis, publikuoti moksliniai straipsniai, darbas su iškiliais Lietuvos teisės srities teoretikais ir praktikais, domėjimasis teisės mokslu sąlygojo šio darbo atsiradimą.


  • Autorius: Henrikas Šadžius
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 472
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986095033

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-16

Domiuosi šeimos teise. Monografiją perskaičiau prieš gerą mėnesį.
Verta dėmesio.
Kada kitas leidinys, Dėstytojau.

2021-01-23

Gera knyga.

2020-07-17

Puiki knyga,kruopštus,dalykiškas darbas.Kad taip visos teisės sritys būtų ištirtos.

2020-07-02

2020-07-02

Su malonumu perskaičiau. Rekomenduoju. Stipri monografija.
Gero žmogaus, gera knyga :-)
Daugiau tokių leidinių gerb. Henrikai.
Linkėjimai autoriui.
Su didžiausia pagarba

Juozas Petrauskas

2020-06-27

2020-06-13

2020-06-03

2020-05-16

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos šeimos teisės raida XX–XXI amžiuje: Lietuvos šeima nepriklausomybės ir globalizacijos verpetuose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kita teisinė literatūra

Henrikas Šadžius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos šeimos teisės raida XX–XXI amžiuje: Lietuvos šeima nepriklausomybės ir globalizacijos verpetuose", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos šeimos teisės raida XX–XXI amžiuje: Lietuvos šeima nepriklausomybės ir globalizacijos verpetuose" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos šeimos teisės raida XX–XXI amžiuje: Lietuvos šeima nepriklausomybės ir globalizacijos verpetuose" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos šeimos teisės raida XX–XXI amžiuje: Lietuvos šeima nepriklausomybės ir globalizacijos verpetuose"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Henrikas Šadžius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos šeimos teisės raida XX–XXI amžiuje: Lietuvos šeima nepriklausomybės ir globalizacijos verpetuose" perkama kartu