0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lietuvos sentikiai: istorija, kultūra, dailė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuvos sentikiai: istorija, kultūra, dailė


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvos sentikiai: istorija, kultūra, dailė" aprašymas

Knyga "Lietuvos sentikiai: istorija, kultūra, dailė" yra straipsnių rinktinė, kurioje supažindinama su XVII a. 2 pusės - XXI a. pradžios Lietuvos sentikių istorija ir kultūra.

Pristatomas daugiau kaip 300 metų Lietuvoje gyvuojančios sentikių tradicinės bendruomenės dvasinis ir materialusis kultūros paveldas - istorija, knygų kultūra, folkloras ir ikonų tapyba.


Knygą sudaro keturios dalys, kuriose aprašomi atskiri daugialypės Lietuvos sentikių kultūros aspektai.

Ji gausiai iliustruota nuotraukomis, reprodukcijomis, piešiniais, žemėlapiais.


Skiriama Lietuvos kultūros paveldo specialistams, istorikams, dailėtyrininkams bei religijų tyrinėtojams, dėstytojams, mokytojams, studentams ir kitiems skaitytojams, kurie domisi daugiaetninės Lietuvos istorijos ir kultūros paveldo klausimais.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos sentikiai: istorija, kultūra, dailė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Grigorij Potašenko, Nadežda Morozova parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvos sentikiai: istorija, kultūra, dailė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvos sentikiai: istorija, kultūra, dailė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvos sentikiai: istorija, kultūra, dailė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvos sentikiai: istorija, kultūra, dailė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Grigorij Potašenko, Nadežda Morozova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos sentikiai: istorija, kultūra, dailė" perkama kartu