0

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos sovietinė istoriografija

Kaina: 4,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos sovietinė istoriografija" aprašymas

Ši knyga atsirado iš reikalo atsakyti į klausimą, iškilusį išsilaisvinusios Lietuvos istoriografijai: kas ji, ir į kurią pusę turi pasukti? Paprasčiausia būtų tarti, kad sovietinė epocha pasibaigė, praėjo visa, kuo ji buvo užteršusi istorijos mokslą, o tai, kas anuomet buvę autentiška ir vertinga, savaime prigijo Nepriklausomybės dirvoje ir toliau duoda vaisių. Taigi dabar galima ramiai dirbti toliau, arba radikaliai atsinaujinti pagal pasirinktą pavyzdį.
Tačiau taip nepastebima ar pamirštama, kad tiek instituciniu, tiek asmeniniu, tiek kultūrinių tradicijų požiūriu Lietuvos istoriografija dar ir dabar daug kuo sovietiška. Todėl būtina sąmoningai ir kritiškai įvertinti šį sovietinį paveldą, atskiriant pelus nuo grūdų, aiškiai atsakant į klausimus, kokių dalykų atsisakome, ir į kuriuos atsiremiame bei ką tęsiame. Tik taip "suvedę sąskaitas" su sovietine epocha, galėsime ramia sąžine ieškoti istoriografijos atsinaujimo kelių.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos sovietinė istoriografija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos sovietinė istoriografija", Alfredas Bumblauskas, Nerijus Šepetys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Alfredas Bumblauskas, Nerijus Šepetys su knyga "Lietuvos sovietinė istoriografija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos sovietinė istoriografija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfredas Bumblauskas, Nerijus Šepetys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos sovietinė istoriografija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos sovietinė istoriografija" perkama kartu