0

Lietuvos švyturių istorija

Kaina internetu: 28,49 €
Kaina knygyne: 34,99 €*
Sutaupote: 6.50 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos švyturių istorija

  • Leidėjas: Aidas Jurkštas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 398
  • ISBN ar kodas: 9786099568829

2020-10-31 28.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos švyturių istorija" aprašymas
„Lietuvos švyturių istorija" - tai išsamus veikalas apie švyturius ir kitus navigacinius objektus, buvusius ir esamus dabartinėje Lietuvos teritorijoje. Skaitytoją nustebins laivybos ir švyturių istorijos faktų gausa, sukaupta keliolika metų kruopščiai tyrinėjant farologijos sritį. Autorius neapsiriboja Lietuvos teritorija, pateikia netikėtai platų švyturių istorijos paveikslą, nagrinėja įvairius temos aspektus. Tai vienintelė, išsami, su meile švyturiams parašyta knyga, kada nors išleista Lietuvoje. Gausybė iliustracijų ir netikėtos istorinės žinios nepaliks abejonių - tai vertingas istorinis leidinys, turintis didelę išliekamąją vertę.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos švyturių istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istorija ir visuomenė

Aidas Jurkštas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvos švyturių istorija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvos švyturių istorija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvos švyturių istorija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvos švyturių istorija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aidas Jurkštas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuvos švyturių istorija" perkama kartu