0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

LIETUVOS TAUTINĖS MAŽUMOS (serija „Mažieji pasakojimai apie Lietuvą“)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

LIETUVOS TAUTINĖS MAŽUMOS (serija „Mažieji pasakojimai apie Lietuvą“)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "LIETUVOS TAUTINĖS MAŽUMOS (serija „Mažieji pasakojimai apie Lietuvą“)" aprašymas

„Lietuvos tautinės mažumos“ – vienas iš „Mažųjų pasakojimų apie Lietuvą“ serijos leidinių. Jame skaitytojas supažindinamas su Lietuvoje gyvenančių tautinių bendruomenių istorija, kultūra ir tradicijomis.
Leidinys skiriamas jaunimui ir visiems, neabejingiems istorinės atminties išsaugojimui ir tautinės tolerancijos puoselėjimui.

Iliustracijas parinko Raimonda Bateikaitė.


  • Autorius: Grigorij Potašenko
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 15x15, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 5430046558

Parašykite atsiliepimą apie "LIETUVOS TAUTINĖS MAŽUMOS (serija „Mažieji pasakojimai apie Lietuvą“)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Grigorij Potašenko parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą LIETUVOS TAUTINĖS MAŽUMOS (serija „Mažieji pasakojimai apie Lietuvą“), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos LIETUVOS TAUTINĖS MAŽUMOS (serija „Mažieji pasakojimai apie Lietuvą“) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos LIETUVOS TAUTINĖS MAŽUMOS (serija „Mažieji pasakojimai apie Lietuvą“) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą LIETUVOS TAUTINĖS MAŽUMOS (serija „Mažieji pasakojimai apie Lietuvą“)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Grigorij Potašenko tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "LIETUVOS TAUTINĖS MAŽUMOS (serija „Mažieji pasakojimai apie Lietuvą“)" perkama kartu